WhatsApp pozwoli na migrację czatów?

WhatsApp może niebawem pozwolić na migrację czatów z Androida na iOS. Nowa funkcja została zauważona w kodzie aplikacji.

Facebook robi wiele, aby uczynić komunikator WhatsApp bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Na ten moment jednak program nie ma możliwości migracji historii czatów pomiędzy dwoma najpopularniejszymi, mobilnymi systemami operacyjnymi. To może się jednak już wkrótce zmienić. Serwis WABetaInfo zauważył nowe rozwiązanie, które pozwoli przenieść historię czatów użytkownika z systemu Android na iOS.

Jeśli chodzi o szczegóły nowej funkcjonalności, to na ten moment są one niestety nieznane. Strona informacyjna dla opisywanego rozwiązania jest dostępna, ale nie zawiera w sobie żadnej, większej ilości informacji.

Reklama

WhatsApp nie będzie pierwszym komunikatorem, który pozwoli na migrowanie pomiędzy platformami. Na rynku dostępne są także inne programy pozwalające dokonać podobnej operacji - większość z nich zapisuje informacje na temat czatów bezpośrednio w chmurze, a nie na urządzeniu użytkownika.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wdrożenie nowej funkcji do WhatsAppa. Na pewno przyda się ona osobom, które myślą nad zmianą swojego urządzenia mobilnego. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: whatsapp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy