NaviExpert wreszcie na iOS-a

Jedna z najpopularniejszych mobilnych nawigacji samochodowych, czyli NaviExpert, teraz dostępna jest również dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Można ją przetestować za darmo.

Aplikację już wcześniej można było pobrać na Androida, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian oraz BlackBerry OS. Coraz większa popularność iOS-a w naszym kraju sprawiła, że producent nawigacji zdecydował się na wypuszczenie wersji dla platformy Apple.

NaviExpert, poza standardową funkcją nawigowania i bogatą bazą punktów POI, wyposażony został również w technologię Community Traffic, która wykrywa korki oraz inne utrudnienia na drogach, a następnie omija je. Mapy przechowywane są w chmurze, więc użytkownik nie musi się martwić o dostępną w urządzeniu pamięć, ani aktualizację danych. Niezbędne jest jednak połączenie z siecią.

Reklama

Producent wprowadził również społecznościową funkcję ostrzeżeń CB, dzięki której kierowcy mogą w prosty sposób informować się o sytuacji aktualnie panującej na drogach. Po zgłoszeniu informacja jest natychmiastowo rozsyłania w formie graficznej oraz dźwiękowej do użytkowników NaviExperta znajdujących się w okolicy.

Prezes Zarządu NaviExpert, Adam Bąkowski, o wejściu aplikacji na platformę iOS wypowiada się w następujący sposób: "System iOS zyskuje w Polsce coraz większą popularność, dlatego bardzo się cieszymy, że nasza aplikacja jest już dostępna w App Store. Długo nad nią pracowaliśmy, dlatego liczymy, że spotka się z ciepłym przyjęciem użytkowników urządzeń firmy Apple, którzy, jak wiadomo, są przyzwyczajeni do dopracowanych produktów wysokiej jakości".

Większość dodatkowych funkcji w NaviExpercie jest zupełnie darmowa, jednak aby korzystać z usługi nawigacji należy wykupić odpowiedni abonament (szczegółowy cennik znajduje się na stronie producenta). Warto również zaznaczyć, że firma współpracuje ze wszystkimi polskimi operatorami telefonii komórkowej, więc nietrudno natrafić na ciekawą promocję.

Aplikację można pobrać zupełnie za darmo z AppStore’a.

Miron Niurski

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: iOS | nawigacja | NaviExpert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy