seeu – zobacz gdzie bawią się twoi znajomi

Posiadacie wielu znajomych na Facebooku oraz innych portalach społecznościowych, a nie macie zbyt wiele czasu aby spotykać się z nimi w realu? Chcielibyście szybko umówić się z wieloma przyjaciółmi na wspólną imprezę nie tracąc czasu na setki sms, telefonów? W takim razie nie możecie przegapić bezpłatnej aplikacji seeu.

Czy często zdarza się wam, że będąc w klubie, kinie, na koncercie, czy na zakupach w galerii handlowej okazuje się, iż niedaleko was znajdują się różni znajomi, z którymi chętnie spotkalibyście się i spędzili wspólnie czas gdybyście tylko o tym wiedzieli. No właśnie, najczęściej dowiadujecie się o tym dopiero po fakcie i żałujecie niewykorzystanych okazji tym bardziej, że macie zbyt mało czasu, aby spotkać się i pogadać w realu ze wszystkimi swoimi znajomymi.

Okazją do poprawy takiej sytuacji i wykorzystania sprzyjających temu okoliczności jest najnowsza polska aplikacja seeu, która skutecznie łączy dwa światy: wirtualny i realny. Tak skonstruowany sojusz nie tylko sprawia, że jesteśmy informowani o wszystkich aktualnych wydarzeniach, ale przede wszystkim ułatwia kontakty i niejednokrotnie spontaniczne spotykanie w realu naszych dotychczas wirtualnych znajomych.

Reklama

seeu - sama doprowadzi Cię do Twoich znajomych

Aplikacja seeu jest całkowicie bezpłatna i dostępna na najpopularniejsze systemy mobilne (Android, iOS, Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe. Wystarczy wejść do App Store czy Google Play, ściągnąć na smartfona i korzystać z jej możliwości. A trzeba przyznać , że ma ich wiele i nie waha się ich używać.

Główną cechą wyróżniającą seeu na tle innych aplikacji jest funkcja geolokalizacji oraz mapa, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy znajomi. Co więcej, na mapie można zobaczyć zarówno miejsca, w których przebywają nasi przyjaciele, jak również wszystkie wydarzenia, w których biorą oni udział. Dzięki temu użytkownicy seeu za pomocą jednej aplikacji otrzymują pełną informację na temat różnych interesujących wydarzeń, których teraz na pewno nie przegapią. seeu to możliwość szybkiego kontaktu i spotykania się ze znajomymi podczas rozmaitych wydarzeń.  Aplikacja ta znacznie oszczędza czas użytkowników, którzy umawiając się na jakąś imprezę nie muszą już tracić energii na liczne sms-y, telefony i pytania "Hej, gdzie jesteś? - a Ty?" - po prostu seeu sama przysyła im powiadomienia i wskazuje miejsce, w którym odbywa się dany event lub gdzie umówili się z przyjaciółmi.

seeu doskonale przyda się także tym użytkownikom, którzy dużo podróżują. I to nie tylko po Polsce ale po całym świecie!. Dzięki niej będąc w nowym, nieznanym miejscu posiadacz aplikacji zostanie poinformowany o wszystkich lokalnych imprezach, a także o znajomych, którzy nieoczekiwanie także znaleźli się w pobliżu. Twórcy aplikacji umożliwili także dowolne określanie zasięgu, w obrębie którego seeu poszukuje naszych znajomych, czy odbywających się różnych wydarzeń, dzięki czemu teraz nie ominie nas żadna impreza.

Jedna aplikacja, wiele możliwości

Aplikacja seeu jest pierwszą na rynku tak kompleksową i wszechstronną aplikacją społecznościową, która skupia wiele różnorodnych funkcji. Oprócz rozbudowanej roli geolokalizacji ułatwiającej spotkania ze znajomymi w realu, seeu posiada liczne funkcjonalności usprawniające wirtualne kontakty. Użytkownicy mogą szybko dodawać własne wydarzenia, które widoczne są dla wszystkich lub wybranych znajomych. W swoim kalendarzu mogą również zobaczyć wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. seeu nie zna granic, dlatego też daje każdemu nieograniczone możliwości tworzenia grup znajomych, wydarzeń oraz dodawania zdjęć i komentarzy.

Sam decydujesz o swojej prywatności

Aplikacja importuje listę kontaktów z naszego smartfona, a intuicyjny interfejs sam podpowiada jak tworzyć nowe wydarzenia, wysyłać zaproszenia czy tworzyć grupy znajomych. seeu dba również o zapewnienie maksymalnej prywatności użytkowników nie wymagając wielu danych podczas rejestracji oraz zapewniając użytkownikom możliwość wyłączenia poszczególnych jej funkcji.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy