Aktualizacja Lumia Black już dostępna dla wszystkich smartfonów Nokii

Nokia poinformowała, że aktualizacja Lumia Black jest już dostępna dla wszystkich smartfonów z serii Lumia. Przynosi ona nie tylko nowości z łatki GDR3, ale dodaje również wiele ciekawych rozwiązań, zaprojektowanych przez programistów fińskiego producenta.

Aktualizację Lumia Black otrzymają wszystkie smartfony z serii Lumia - zarówno budżetowy model 520, jak i zaawansowany 1020. Posiadacze Nokii 1520 nie muszą się martwić, gdyż już od dawna posiadają wszystkie nowości związane z Lumią Black. A cóż takiego dodaje aktualizacja? Użytkownicy powinni się ucieszyć z możliwości tworzenia folderów i grupowania w nich wybranych aplikacji. Nokia dodała również swoją aplikację fotograficzną, która oferuje nowe możliwości z zakresu tworzenia zdjęć. 

Fiński producent usprawnił także wyświetlanie najważniejszych informacji na wygaszonym ekranie. Teraz oprócz godziny użytkownik może ustawić pięć małych ikon, które będą prezentowały powiadomienia z popularnych aplikacji. Lumia Black oferuje przesyłanie obrazu z naszego smartfona na inne urządzenie przenośne lub też ekran komputera czy telewizora. Pojawiła się także nowa aplikacja - Nokia Storyteller, która umieszcza zrobione przez nas zdjęcia na interaktywnej mapie.

Aktualizacja Lumia Black powinna się pojawić na wszystkich smartfonach fińskiego producenta w ciągu najbliższych tygodni.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nokia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy