Rozpoczęła się aktualizacja do Windows Phone 7.8

Windows Phone 7.8 stał się faktem. Użytkownicy telefonów zaczęli zgłaszać dostępność aktualizacji, której w telefonach z Windows Phone można dokonać przez aplikację Zune.

Premiera najnowszej wersji mobilnego systemu Windows Phone była dla Microsoftu bardzo ważnym wydarzeniem. Przy okazji nie obyło się jednak bez rozczarowań, bowiem okazało się, że dotychczasowi użytkownicy urządzeń z Windows Phone 7 nie będą mogli zaktualizować systemu operacyjnego do mobilnej "Ósemki". Zamiast tego firma obiecała im specjalną wersję Windows Phone, która przeniesie część nowych funkcji na ich telefony.

Zapowiedzi Windows Phone 7.8 od samego początku wzbudzały bardzo wiele kontrowersji. Microsoft traktował bowiem to wydanie nieco po macoszemu. Użytkownicy nie otrzymywali oficjalnych komunikatów na temat przewidywanej daty premiery aktualizacji, a dedykowane serwisy internetowe co chwilę publikowały plotki na ten temat.

Wczoraj Windows Phone 7.8 stał się jednak faktem. Użytkownicy telefonów zaczęli zgłaszać dostępność aktualizacji, lecz wciąż znaleźć można osoby, które jej jeszcze nie otrzymały.

Aktualizacji systemu w telefonach z Windows Phone można dokonać przez aplikację Zune.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Windows Phone | aktualizacja oprogramowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy