Ten napój sprawi, że zapomnisz o jedzeniu

Soylent to napój, który ma zaopatrzyć organizm we wszystkie niezbędne do życia składniki. Wkrótce drink ten będzie jeszcze lepszy i tańszy!

Soylent, który został stworzony przez Roba Rhineharta jako prosty, tani i zdrowy posiłek. Składa się on z węglowodanów, białek, aminokwasów, mikro- i makroelementów dobranych w zbalansowanych ilościach. TechCrunch donosi, że Rhinehart zebrał w kolejnej fazie finansowania dodatkowe 20 mln dol. Pieniądze te mają zostać wykorzystane głównie do obniżenia ceny napoju.

Obecnie Soylent jest trudny do kupienia. Na realizację zamówienia online trzeba czekać kilka miesięcy, choć wcale nie umniejsza to dobroczynnego działania napoju. Soylent to świetna alternatywa dla ogromu fast foodów, które atakują z każdej strony. Drink może także przydać się osobom, które wyruszają w podróż, a nie chcą zabierać ze sobą jedzenia, które może się szybko zepsuć.

Osoby, które miały okazję spróbować Soylent przyznają, że napój działa rewelacyjnie. Jedynym minusem jest niezbyt wyrazisty smak, który stanowi połączenie wapna rozpuszczalnego (calcium) i naleśników.

Cena Soylent spadła z 3 dol. za posiłek do mniej niż 2 dol. Oznacza to, że fanów zdrowego jedzenia znowu przybędzie. Przynajmniej na chwilę.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napój | napój energetyczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama