Reklama

Zamienił budynek obserwatorium astronomicznego w R2-D2

Czy budynek obserwatorium astronomicznego musi być nudny? Nic z tych rzeczy! Udowodnił to niemiecki fan "Gwiezdnych wojen", który przemalował obiekt w barwy R2-D2.

Profesor Hubert Zitt jest znany wśród studentów jako wielki fan "Gwiezdnych wojen", do których często nawiązuje podczas zajęć. Na początku roku akademickiego 2018/2019 postanowił zrobić coś niezwykłego i za pozwoleniem władz uniwersytetu, zamienił obserwatorium astronomiczne w prawdziwego R2-D2.

W wykonaniu zadania Zittowi pomagał teść, a także chętni studenci, których nie brakowało. Zdjęcia niezwykłego obserwatorium w Zweibrucken opublikowano w Internecie. Budynek robi ogromne wrażenie.

Obserwatorium astronomiczne należy do Uniwersytetu w Kaiserslautern, ale teraz głównie jest atrakcją turystyczną.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy