Reklama

Jak znaleźć grób na cmentarzu? Te aplikacje pomogą na Wszystkich Świętych

Wśród tłumów, które odwiedzają cmentarze na Wszystkich Świętych, często możemy zgubić drogę do miejsca, w którym spoczywa nasz bliski. Jak znaleźć grób na cmentarzu? Te aplikacje pomogą je szybko odnaleźć.

  • Znalezienie konkretnego grobu na Wszystkich Świętych może być niezwykle trudne.
  • Naprzeciw temu wyzwaniu wychodzą twórcy specjalnych aplikacji, które lokalizują miejsca pochówku na cmentarzach w całej Polsce.

Grobnet.com

Grobnet.com to ogólnopolska wyszukiwarka, która jest połączona z bazą 1376 cmentarzy i posiada informacje o ponad pięciu milionach pochowanych.

Znajduje groby przy pomocy podstawowych informacji, czyli imię i nazwisko pochowanej osoby oraz miasto i województwo pochówku.

Mogily.pl

Mogily.pl to ogólnopolska baza osób pochowanych, mogąca wskazać miejsce pochówku ok. 1,25 miliona pochowanych.

Reklama

Po wpisaniu imienia i nazwiska pochowanej osoby wyświetli się informacja, na jakim leży cmentarzu, z dokładną mapką i możliwymi zdjęciami. W szukaniu grobów na Wszystkich Świętych szczególnie więc przyda się na wielkich cmentarzach.

Cmentarz GPS

Aplikacja Cmentarz GPS jest do pobrania w sklepie Google Play. Wyświetla informacje nagrobka, jego zdjęcia i dokładną mapkę.

Niemniej trzeba pamiętać, że nie jest bazą pochówków. Najpierw sami musimy ją uzupełnić o dane grobów, które odwiedzamy.

Aplikacje lokalne

Ogólnopolskie bazy często nie mają wszystkich cmentarzy. Przez to warto sprawdzić aplikacje lokalne, które pomogą nam znaleźć groby na Wszystkich Świętych. Do takich należą:

  • Stare Powązki (działa na Androidzie i iOS)
  • Olsztyńskie cmentarze (baza grobów na cmentarzach przy ul. Wadąskiej oraz przy ul. Poprzecznej. Działa na Androidzie i iOS)
  • Szczecińskie Cmentarze (baza grobów na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Działa na Androidzie)
  • Cmentarz Koszalin (baza grobów na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Działa na Androidzie)
  • Cmentarze Kraków (działa jak Cmentarz GPS, dając możliwość stworzenia swojej listy grobów. Działa na iOS) 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy