Smartwatch Garmin taniej na Black Friday. Ten zegarek zdobędzie z tobą szczyty!

Black Friday czy Black Week to dobra okazja do zrobienia nieco droższych zakupów, zwłaszcza elektronicznych. Jeśli od dłuższego czasu szukasz dobrego, niezawodnego smartwatcha, który może wytrzymać ponad miesiąc bez ładowania, mamy dla ciebie Garmin Fenix 6 Pro Sapphire. Ten zegarek jest wytrzymały, stworzony do towarzyszenia nam w treningach i stylowy. Teraz, na Black Week, Garmin jest tańszy o ponad 600 zł na Allegro.

Garmin Fenix 6 Pro Sapphire - dane techniczne

Zegarek Garmin Fenix 6 Pro Sapphire to klasa sama w sobie. Jest bardzo wytrzymały. Jego soczewkę wykonano ze szkła szafirowego, ramkę z tytanu z diamentopodobną powłoką węglową, a obudowę ze stali, również diamentopodobną powłoką węglową. Zmierzymy nim tętno, skorzystamy z krokomierza, pomiaru temperatury, monitora snu, miernika wysokości, spalonych kalorii, kompasu, lokalizatora GPS, a nawet monitora nawodnienia. W mądrym bieganiu na różnych rodzajach terenu pomoże funkcja Dynamic PacePro. Co ciekawe, w zegarku skorzystamy nie tylko z profili aktywności, dostępne są też fabrycznie załadowane mapy narciarskie 2000 kurortów na całym świecie i to nie wszystko. Smartwatch ma bardzo dobrą baterię, która powinna nam zagwarantować do 14 dni pracy urządzenia pomiędzy ładowaniami w trybie zegarka. W trybie oszczędzania baterii zegarek powinien działać do 48 dni. Jest też zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności. Możemy na nim słuchać muzyki bez telefonu. Obsłuży też Bluetootha i zapłacimy nim bezprzewodowo dzięki funkcji Garmin Pay.

Reklama

Gdzie kupić Garmin Fenix 6 Pro Sapphire w promocji na Black Friday?

Smartwatcha Garmin Fenix 6 Pro Sapphire przeceniono z 2769 zł na 2099 zł. To nadal sporo, jednak trzeba też przyznać, że to spora obniżka. Oferta będzie dostępna dziś na Allegro, warto więc dodać ją do obserwowanych. W tej cenie będzie można kupić tylko 149 sztuk zegarka.

Black Week trwa w najlepsze. Kiedy robić zakupy?

Atrakcyjnych cen w sklepach można poszukiwać od 21 listopada do 28 listopada. Podczas tygodnia wyprzedaży obchodzić będziemy Black Friday, a następnie Cyber Monday. Choć z pewnością pojawi się sporo naciąganych ofert, z odpowiednią dozą cierpliwości będzie można odnaleźć także atrakcyjne obniżki. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy