Toster Xbox Series S. To urządzenie istnieje i można je kupić

Xbox Series S to popularna konsola do gier, którą zapewne kojarzy wielu fanów gadżetów. Microsoft znany jest z poczucia humoru i nie ma nic przeciwko temu, że do sprzedaży trafił inspirowany jego sprzętem... toster. Nawiązuje on wyglądem do konsoli giganta z Redmond i ma na pokładzie kilka ciekawych rozwiązań.

Microsoft jakiś czas temu wprowadził do sprzedaży minilodówkę inspirowaną konsolą Xbox Series X, bo tego chcieli fani firmy. Zaczęło się od memów stworzonych przez internautów, ale finalnie powstał z tego gotowy produkt. Teraz w ofercie jednego z amerykańskich sklepów można będzie kupić toster. Urządzenie wyglądem nawiązuję do tańszego modelu Xbox Series S. Ile za taką przyjemność?

Reklama

Toster insprowany Xbox Series S w ofercie Walmartu

Wspomniany toster nie jest nowym pomysłem, bo podobne urządzenie dostrzeżono w ofercie jednego z francuskich sklepów w 2023 r. Teraz sprzęt można jednak rzeczywiście kupić i jego sprzedażą zajął się amerykański Walmart. Gadżet wyceniono na kwotę 39,99 dolarów (niespełna 160 zł), ale obecnie w opisie produktu znajduje się informacja o tymczasowym braku dostępności.

Toster ma obudowę, która stylistycznie nawiązuje do Xboksa Series S. Na grafikach można dostrzec charakterystyczny otwór wentylacyjny z kratką w czarnym kolorze. Ponadto sprzęt oferuje funkcje znane z innych urządzeń do opiekania pieczywa. Znajdziemy tu sześć poziomów pracy opiekacza, wyjmowaną tackę na okruchy czy funkcję rozmrażania. Nie zabrakło także diody LED informującej o pracy.

Główną funkcją tostera jest jednak coś innego. To gratka dla fanów konsoli Microsoftu. Opiekacz jest w stanie umieścić na chlebie logo Xboksa! Na podobny pomysł wpadli kilka lat temu twórcy tostera powiązanego z Destiny, który oferował podobne rozwiązanie.

Microsoft nie ma nic przeciwko takim gadżetom

Microsoft to firma znana z poczucia humoru i mająca do siebie dystans. Dobrym przykładem są nie tylko gadżety inspirowane konsolami Xbox. Gigant z Redmond od kilku lat przed świętami sprzedaje "najbrzydsze swetry roku", które powiązane są z jego produktami. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczane są na cele charytatywne, w tym związane z walką ze skutkami zmiany klimatu. Ostatnia wersja z 2023 r. miała tapetę Bliss z Windows XP i oferowano ją za 70 dolarów. Chętnych oczywiście nie brakowało i sweter został wyprzedany w bardzo krótkim czasie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: toster | Xbox | xbox series s | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy