Zobaczcie, jakie fotorealistyczne grafiki będziecie mogli tworzyć w swoich domach

Sony stworzyło niesamowitą aplikację, dzięki której każdy chętny, który posiada minimalny zmysł artystyczny, będzie mógł tworzyć zachwycająco realistyczne grafiki 3D na potrzeby np. gier wideo lub pięknych animacji.

Dreamst o narzędzie, które zostanie udostępnione wszystkim już 14 lutego. Koncern stworzył je z myślą o tworzeniu gier dla konsolę Playstation 4, a także 5, która pojawi się w sprzedaży w lecie lub jesienią. Autor projektu, John Beech, opublikował na swoim profilu na Twitterze kilka stworzonych przez niego modeli.

Trzeba przyznać, że prezentują się naprawdę zjawiskowo, i pomyśleć, że nie są to żadne zdjęcia, tylko ciężka praca graficzna. Miejmy nadzieję, że ogromna rzesza grafików z całego świata zainteresuje się projektem Deamst, co zaowocuje powstaniem nowych gier z przepiękną i jeszcze bardziej realistyczną grafią.

Reklama

Nowe projekty największych gigantów rynku technologicznego pokazują, że nowa dekada będzie obfitowała w projekty, które będą miały na celu jeszcze bardziej zatrzeć granicę fikcji i realizmu, powoli, ale sukcesywnie, przenosząc nas do świata wygenerowanego przez najnowsze algorytmy sztucznej inteligencji.

Źródło: GeekWeek.pl/Sony/Dreamst / Fot. John Beech/Dreams

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy