Jabra Evolve2 75 - idealne słuchawki domowe

Jabra Evolve2 75 to idealne słuchawki domowe. Sprawdzą się do wideokonferencji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je także do słuchania muzyki. To idealny zestaw słuchawkowy skrojony na czasy pandemii.

Jabra Evolve2 75 to idealne słuchawki domowe. Sprawdzą się do wideokonferencji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je także do słuchania muzyki. To idealny zestaw słuchawkowy skrojony na czasy pandemii.
Evolve2 75 spełnia wymogi Microsoft Open Office, co czyni go idealnym wyborem do głośnych biur na planie otwartym /materiały prasowe

Jabra Evolve2 75 to słuchawki stworzone do pracy hybrydowej. Producent postawił na nową, rewolucyjną technologię dual-foam z ergonomiczną konstrukcją nauszników. Skóra syntetyczna w nausznikach słuchawek zapewnia lepszą wentylację i wygodę od pierwszej do ostatniej rozmowy.

Inżynierowie Jabry spędzili sporo czasu sprawdzając różne wagi, konsystencje i gęstości plastycznej pianki, aby zoptymalizować jakość dźwięku. Dzięki połączeniu twardej pianki na zewnątrz i miękkiej pianki wewnątrz nauszników można cieszyć się niesamowitą izolacją dźwiękową i najwyższym komfortem przez cały dzień.

Reklama

Idealne do pracy hybrydowej

Praca hybrydowa może być głośna, dlatego Jabra wyposażyła model Evolve2 75 w osiem strategicznie rozmieszczonych mikrofonów i zaawansowaną technologię kształtowania wiązki. Nawet wtedy, gdy dzieci są w domu, pociąg jest zatłoczony lub w biurze jest głośno, rozmówcy usłyszą nas, a nie nasze otoczenie.

System trzech cyfrowych chipsetów wspomaga działanie przełomowego, nowego algorytmu Jabra, który udoskonala funkcje odróżniania głosu od odgłosów otoczenia, aby połączenia były jeszcze wyraźniejsze.

Warto wspomnieć, że Evolve2 75 spełnia wymogi Microsoft Open Office, co czyni go idealnym wyborem do głośnych biur na planie otwartym.

Najlepsze w swojej klasie

Słuchawki Evolve2 75 są najlepsze w swojej klasie dzięki przeprojektowanemu wysięgnikowi mikrofonu, który jest o 33 proc. krótszy niż w Evolve 75. W trybie pracy z opuszczonym wysięgnikiem zestaw słuchawkowy jest specjalnie zoptymalizowany pod kątem prowadzenia rozmów w biurach na otwartym planie i innych głośnych miejscach, a także spełnia wymogi Microsoft Open Office.

W trybie dyskretnym chowany wysięgnik jest całkowicie niewidoczny, ale to nie oznacza, że nie można rozmawiać. Producent przewidział taki tryb na chwile relaksu i słuchania muzyki.

Jest też technologia ANC z możliwością pełnego dostosowania parametrów w aplikacji Sound+. Wyciszanie szumów to świetna opcja, ale czasami trzeba na chwilę wrócić do rzeczywistości. Od słuchania komunikatów na dworcu po zamawianie kawy - po dotknięciu przycisku HearThrough usłyszymy wszystko bez konieczności zdejmowania zestawu słuchawkowego.

Funkcja HearThrough wykorzystuje wbudowane mikrofony, aby umożliwić nam słuchanie, co dzieje się wokół, jednocześnie zapewniając możliwość wyboru prowadzenia rozmów lub słuchania dźwięków otoczenia za dotknięciem jednego przycisku.

Słuchawki na każde okoliczności

Jabra wykorzystała zaawansowaną technologię optymalizacji wydajności baterii, aby zapewnić jeszcze dłuższe działanie Evolve2 75 - do 25 godzin czasu rozmów lub 36 godzin czasu słuchania muzyki na jednym naładowaniu. Producent usprawnił również funkcję szybkiego ładowania, zapewniając imponujące 4 godziny pracy baterii w ciągu zaledwie piętnastu minut ładowania!

Słuchawki Jabra Evolve2 75 wyznaczają zupełnie nowe standardy nie tylko pod względem produktywności, ale także funkcjonalności. Warto rozważyć ich zakup.

Cena słuchawek Jabra Evolve2 75 została ustalona na 1983 zł. 


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy