Elektryczna hulajnoga na autostradzie? Takie wybryki w USA powoli stają się normą

Czy elektryczne hulajnogi powinny być dopuszczone do ruchu na autostradzie? Odpowiedź może być tylko jedna, czyli absolutnie nie, nawet jeśli ktoś opanował sztukę ich prowadzenia do mistrzostwa jak nasz dzisiejszy bohater.

Większość z nas nie wpadłaby nawet na taki pomysł, bo nie dość, że hulajnogi elektryczne nie rozwijają dostatecznych prędkości, to jeszcze jesteśmy wtedy wśród pędzących samochodów zupełnie bez ochrony. I nawet jeśli mówimy o autostradzie w okolicy miasta, zatłoczonej i wolno poruszającej się w godzinach szczytu, to pomysł i tak wydaje się absurdalny i niebezpieczny.

Przynajmniej człowiekowi, który ma dość oleju w głowie, bo pewien mężczyzna nagrany w Dallas ma na ten temat inne zdanie. I choć samochody jadą bardzo wolno, a jego popis i umiejętności są naprawdę imponujące, bo bezbłędnie i płynnie pokonuje on 5 pasów autostrady, to cała akcja mogła skończyć się bardzo źle. Nie wspominając już nawet o tym, że łamie w ten sposób prawo… oczywiście nie pochwalamy podobnego zachowania, ale z pewnością warto je zobaczyć:

Reklama

Źródło: GeekWeek.pl/

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy