Modne kurtki męskie w sezonie 2020

Uzupełniają stylizację, chronią przed zimnem, a przede wszystkim gwarantują wygodę. Aby wybrać męską kurtkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, należy zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Kurtki zimowe, które wykazują dużą termoizolację, różnią się przecież od przewiewnych kurtek przejściowych. Na rynku dostępne są również kurtki letnie oraz wiatroszczelne i wodoszczelne z odpowiednimi membranami. Wybór jest naprawdę spory.

Wyjątkowe kurtki na każdą porę roku

W naszym klimacie nie można posiadać wyłącznie jednej kurtki męskiej. Obecnie wiosną i jesienią mogą panować wyższe niż zazwyczaj temperatury. Kurtka zimowa może okazać się zatem za ciepła. Z tego względu taka kurtka musi być odpowiednio dobrana i dostosowana do pory roku.

Kurtki przejściowe chronią przed zimnem, jednak gdy temperatura spadnie poniżej zera ciepła kurtka zimowa staje się niezbędna. Wiosenne, czy jesienne kurtki muszą być także dopasowane do panującej deszczowej pogody. Powinny zatem posiadać kaptur.

Reklama

Najlepsze modele są wyposażone w specjalne membrany gwarantujące pełną nieprzemakalność i wiatroszczelność. Takie rozwiązanie zapewni mężczyźnie komfort niezależnie od zmieniającej się pogody. W sezonie letnim idealne będą cieniutkie kurtki męskie, które chronią przed wiatrem, czy nieznacznymi skokami temperatury. Niektóre kurtki, jak na przykład te wykonane z jeansu pełnią raczej rolę dopełnienia całej stylizacji, niż ochrony przed chłodem. 

Nie tylko wygoda, a również moda

Kurtki to nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale element subkultury. Warto wspomnieć w tym miejscu o kurtkach dla motocyklistów, czy miłośników górskich wędrówek. Obecna moda pozwala jednak na noszenie takich fasonów nawet przez laików, którzy nie mają nic wspólnego z motocyklami, czy chodzeniem po górach. Dla takich osób liczy się modny wizerunek. Największe domy mody wychodzą zatem naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i tworzą całe kolekcje kurtek sportowych, które są idealne do noszenia również po mieście, czy kurtki typu biker odpowiednie do szkoły, czy pracy albo na spotkanie.

Spora ilość panów preferuje również jeansowe kurtki, których popularność sięga do lat  60. Wówczas jednak były zakładane przez gwiazdy muzyki rockowej. Dziś z powodzeniem stanowią idealną wersję kurtki na lato dla mężczyzn.

Wszystkie kurtki w jednym miejscu

Wszystkie wspomniane powyżej kurtki oraz wiele innych rodzajów i modeli  tego elementu garderoby można znaleźć na nowej platformie modowej fashionpolska.pl. Pośród dużej ilości asortymentu każdy klient znajdzie coś dla siebie dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, która powoduje, że przeglądanie staje się proste. Wiele kategorii pozwala natomiast wybrać odpowiednią kurtkę spośród takich, które odpowiadają naszym kryteriom wyszukiwania.

materiały promocyjne partnera
Dowiedz się więcej na temat: moda | styl | ubranie | elegancja | wiosna | wygoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy