AllseasonGear: Wiatr i deszcz, to nie powód, by odpuścić!

Nadeszła jesień, a z nią smętne, ponure poranki i wieczory, które potrafią zdołować człowieka, a przede wszystkim zniechęcić do jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Dodatkowo co chwilę słyszysz, że zbliża się atak wirusów, bakterii i wszelkich możliwych choróbsk, które tylko czyhają, żeby zaatakować twój organizm. Troskliwe mamy i babcie na każdym kroku powtarzają, że sam prosisz się o grypę wychodząc na trening, kiedy za oknem na zmianę pojawia się słońce i deszcz, czyli typowa jesienna aura.

Ale czy lekka mżawka, wiatr i wahania temperatury są wytłumaczeniem by odpuścić? Jasne, że nie! Tym bardziej, że jesień to czas kiedy chętnie schowasz się pod warstwą ubrań i zakryjesz wakacyjną spuściznę,  więc nie możesz się poddać na starcie. Już teraz nastaw się na porządny wycisk i wyjdź naprzeciw kolekcji AllseasonGear marki Under Armour, która pomoże ci przetrwać każdy trening tej jesieni.

Under Armour to firma produkująca na szeroką skalę technologiczną odzież sportową. Marka jest popularna i szanowana na całym globie, a trenuje w niej sam Michael Phelps oraz Lindsey Vonn. Technologia AllseasonGear to kolejny etap rewolucji jaką od ponad 10 lat prowadzi Under Armour.

Kiedy zmieniają się warunki atmosferyczne podczas treningu ciężko jest dobrać odpowiednie ubranie, by uniknąć uczucia gorąca czy zimna. Szczególnie narażeni są na to ci, którzy większość treningów spędzają na świeżym powietrzu bez względu na porę roku. Dlatego stworzona została seria AllseasonGear, aby ułatwić sportowcom wytrzymanie wzmożonego wysiłku, wspomóc ich organizm i przyspieszyć jego regenerację. Poprzez  innowacyjne technologie, które zostały wykorzystane w tej kolekcji, materiał dopasowuje się do zmiennych warunków pogodowych i idealnie adaptuje się do ciała, chroniąc je przed nadmiarem wilgoci oraz zmieniającą się temperaturą.

Reklama

Dzięki temu, możesz spokojnie trenować bez ciągłego zdejmowania bądź ponownego zakładania warstw ubrań. A jak wiadomo, im więcej odzieży masz na sobie tym gorzej z dynamiką i szybkością. W produktach Under Armour AllseasonGear możesz cieszyć się pełną swobodą ruchu i w końcu zapomnieć o kilogramach niepotrzebnej ci odzieży, ponieważ automatycznie dopasowują się one do kształtu twojego ciała, a bezszwowe złączenia zapobiegną obtarciom naskórka. Ważna jest też obecność Systemu Transportu Wilgoci, który skutecznie odprowadzi pot na zewnątrz ubrania, a ciało pozostawi suche i skróci czas schnięcia.

Myślisz sobie, ze skoro odprowadza wodę na powierzchnie odzieży to nie ominie cię nieprzyjemny zapach - nic podobnego! Ubrania wyposażone są w technologię Kontroli Zapachu przez co zapobiegasz rozwojowi bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie brzydkiego zapachu, tym samym zwiększając swój komfort fizyczny jak i psychiczny. W końcu chodzi o to, by  sport korzystnie wpływał nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł.

Już teraz pozbądź się zbędnych kilogramów ze swojego ciała i ze swojej szafy. Wraz z marką Under Armour podejmij wyzwanie i pokaż kto tutaj rządzi!


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: trening | jesień | wiatr | kurtka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy