Reklama

Jak przeżyć na odludziu

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów survivalu. Jest podstawowa książka dla każdego, kto interesuje się sposobami przeżycia w trudnych warunkach terenowych.

Les Stroud doskonale wie, jak przeżyć w najdzikszych i najtrudniejszych warunkach na Ziemi - od spalonych słońcem piasków Kalahari po pełną węży amazońską dżunglę.


Ten poradnik to poparte jego wiedzą i doświadczeniem spojrzenie na prawdziwy świat survivalu. Stroud opisuje niezbędne umiejętności i taktyki, które pomogą ci przetrwać nawet w najbardziej niegościnnych zakątkach świata.


Poznaj survival od podstaw. Przekonaj się, że odpowiednie zaplanowanie wyprawy i przygotowania mogą ocalić ci życie. Jak zbudować szałas i dlaczego stawianie przybudówki jest tylko stratą czasu? Gdzie znaleźć wodę i dlaczego picie skażonej wody czasami jest wskazane?

Reklama

Jak złapać małe zwierzę i dlaczego zamiar wytropienia większej zwierzyny jest jedynie marzeniem? Ironia survivalu polega na tym, że przy całym tym planowaniu i przygotowaniach, które robisz, żeby przeżyć w dziczy, jedyne, czego tak naprawdę chcesz, jest wrócić do domu.

Les Stroud (ur. 1961 w Kanadzie) - ekspert w dziedzinie survivalu, reżyser, muzyk, współtwórca emitowanego na kanale Discovery World programu "Człowiek, który przetrwa wszystko". Należy do prestiżowego stowarzyszenia The Explorers Club.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy