Reklama

Najseksowniejsze sporty według kobiet

Jeśli chcesz wypaść dobrze w oczach kobiet powinieneś uprawiać odpowiednie sporty. W zeszłym roku Brytyjczycy przeprowadzili badania, dzięki którym wiemy, jakie sporty najbardziej kręcą płeć piękną.

 Autorem badań jest specjalista od badania nietypowych zagadnień psychologicznych, prof. Richard Wiseman z University of Hertfordshire.

Mogłoby się wydawać, że kobiety lecą na umięśnionych i wielkich facetów. Ponad 50% mężczyzn stwierdziło, że kulturystyka to jest to, co najbardziej kręci panie. Pozory jednak mylą. W tym samym badaniu jedynie 19% respondentek uznało, że kulturystyka jest seksowna.

Jeśli mamy nadzieję zwrócić na siebie uwagę płci pięknej powinniśmy zacząć uprawiać wspinaczkę skałkową. Ten sport został uznany za najbardziej seksowny. Tak stwierdziło 57% ankietowanych pań. Kolejne miejsce zajęły ogólnie sporty ekstremalne. Widocznie panie lubią odważnych mężczyzn, nie bojących się ryzyka.

Reklama

Dopiero 3 miejsce zajęła piłka nożna. Jednak tutaj prawdopodobnie chodzi o gwiazdy pojawiające się na największych stadionach świata, a nie o nas, maluczkich, grających na podwórkach.

Kolejne miejsce zajmuje turystyka. Dziewczyny kręcą faceci, którzy ubierają buty trekkingowe i wyruszają w nieznane.

Całkowicie inaczej wygląda lista najseksowniejszych sportów stworzona przez mężczyzn. Nam najbardziej podoba się aerobik i joga. Krótko mówiąc, według badań, lubimy rozciągnięte dziewczyny. Co potwierdza kolejne miejsce w rankingu, czyli fitness.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy