Odkryj wzór na sport

Oddychanie to nie wszystko, wygląd też się liczy. Masz dosyć nudnych koszulek sportowych? Koszulki termoaktywne i biegowe firmy Surge Polonia to zupełnie inna półka. Jakość materiału i funkcjonalność na najwyższym poziomie łączą z designem inspirowanym m.in. street artem.

Co wyróżnia koszulki Surge Polonia? Najwyższa jakość materiałów (firma specjalnie je zamawia i kontroluje parametry) oraz starannie dopracowany, oryginalny design nawiązujący m.in. do street artu. Wzory przyciągają też intensywną głębią kolorów.

Grafiki są wykonane metodą nadruku sublimacyjnego, co daje gwarancję, że są praktycznie nieścieralne. Wszystko to sprawia, że nawet przy bardzo intensywnym używaniu koszulki będą się prezentować tak, jakbyś zakładał je po raz pierwszy.

A co z funkcjonalnością? Koszulki biegowe znakomicie odprowadzają wilgoć. W cieplejsze dni materiał daje odczucie przyjemnego, delikatnego chłodu i są przewiewne. Kady biegacz doceni także to, że płaskie szwy i metki nie obcierają.

Reklama

Poza tym koszulka bardzo szybko schnie i nie gniecie się w praniu. Niezależnie od tego, czy będziesz w niej biegał w mocnym słońcu, czy w deszczu, po miejskim parku czy w trudnym terenie - nie straci swoich właściwości, ani kolorów.

Technologicznie zaawansowane są również koszulki termoaktywne. Ich elastyczny materiał świetnie "oddycha“ i doskonale współpracuje z kurtkami typu windstopper. To kluczowe atuty w przypadku koszulek termoaktywnych, ponieważ dzięki temu biegając czy grając w piłkę pod gołym niebem w miesiącachwczesną wiosną, możemy założyć tylko dwie lekkie warstwy odzieży. Mamy pełną swobodę ruchów, nic nam nie przeszkadza i możemy się skoncetrować tylko na grze, treningu lub cieszyć się wyprawą w terenie.

Koszulki termoaktywne doskonale sprawdzają się podczas intensywnego wysiłku. Szybko pochłaniają i odprowadzają pot, utrzymując temperaturę na optymalnym poziomie (ani nie zmarzniemy, ani się nie zgrzejemy).

Skład materiału (90 proc. poliester i 10 proc. elastan) powoduje, że koszulka jest rozciągliwa. Dlaczego to takie istotne? Można sobie dobrać rozmiar tak, żeby koszulka przylegała do ciała lub była nieco luźniejsza - w zależności od upodobań i rodzaju aktywności.

Top 3 sportowe modele

Orzeł Biały uskrzydla  

Jeśli pobiegniesz w tej koszulce na zawodach, to na pewno się wyróżnisz, ponieważ większość zawodników będzie ubrana w oficjalne koszulki przygotowane przez organizatorów. Poza tym w czasie ostrej rywalizacji Orzeł Biały na piersi daje wielu biegaczom dodatkową motywację.

Układ krwionośny

Określenie "druga skóra“ pasuje do tej koszulki jak do żadnej innej. W czasie aktywności fizycznej zapomnisz, że ją założyłeś.

Outdoor z energią wulkanu

"Ognisty“ wzór lawy przyciąga uwagę, ale przede wszystkim pobudza wyboraźnię. Sprawdź, ile energii w tobie drzemie.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy