Tinder z nową funkcją. Rodzina i przyjaciele zaproponują potencjalnych partnerów

Nowa funkcja Tinder Matchmaker ma pozwalać użytkownikom udostępniać swoje potencjalne dopasowania przyjaciołom i rodzinie, którzy będą mogli przeglądać profile nawet bez konta na Tinderze. Będziemy teraz mogli zasięgać porad dotyczących potencjalnych partnerów bez wychodzenia z domu.

Tinder wprowadza nową funkcję

Użytkownicy Tindera już niedługo będą mogli cieszyć się nową funkcją. W najbliższym czasie ma zostać wprowadzona do aplikacji usługa Matchmaker. Zarejestrowani użytkownicy będą mogli w ciągu 24 godzin udostępnić swoje potencjalne dopasowania nawet 15 znajomym, którzy będą mogli je przeglądać. To świetna opcja dla niezdecydowanych, zwłaszcza jeżeli cieszymy się dużym powodzeniem.  

Reklama

Osoby, którym udostępnimy link, będą mogły przeglądać sugerowane profile, jednak nie będą miały możliwości wysyłania wiadomości w naszym imieniu, a przesuwanie w prawo bądź w lewo oznacza jedynie rekomendację. Funkcja skupia się na tym, aby „swatki” wyodrębniły najlepsze profile, a właściciel konta będzie mógł później zobaczyć polecajki i zdecydować czy zaakceptować, czy odrzucić profil.  

Matchmaker zostanie wdrożony w nadchodzących miesiącach

Na ten moment funkcja Matchmaker jest w fazie testów, jednak ma zostać wprowadzona w Wielkiej Brytanii i kilku innych krajach już w nadchodzących miesiącach. Będziemy mogli zapraszać znajomych do korzystania z tej funkcji bądź zrezygnować z niej, jeżeli będziemy mieli taką potrzebę. W tym celu trzeba będzie wejść do sekcji >Ustawienia i wejść w opcję >Zarządzaj ustawieniami Matchmakera. 

Jeżeli będziemy chcieli kogoś zaprosić do polecania profilów, trzeba będzie wygenerować specjalny link, który następnie udostępnimy znajomemu. Można stworzyć nawet do 15 unikatowych linków dziennie. Każdy ze znajomych zobaczy te same profile, które nie będą dla ciebie widoczne przez 24 godziny. Po tym czasie zostaną ci wyświetlone rekomendacje.  

Jeżeli zaś otrzymamy link od znajomego z prośbą o poradę, wystarczy, że wejdziemy w link otrzymany od znajomego. W zależności od tego, czy mamy założone konto na Tinderze, czy nie, będziemy mogli przeglądać profile ze swojego konta, wtedy też automatycznie zostanie udostępnione nasze imię pod rekomendacją. Jednak dla tych, którzy nie chcą się rejestrować, można wykonać te działania bez zakładania konta, wtedy też będziemy mogli wybrać, czy chcemy udostępnić nasze imię znajomemu, czy nie.   

Polecamy na Antyweb | Naukowcy dokonali niemożliwego. Jeszcze nigdy nie mieliśmy takiej kontroli nad laserem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tinder | aktualizacja | nowe funkcje | aplikacje randkowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy