Oto pierwszy zwiastun Matrix 4. Jest Neo i Trinity, jest ciekawa akcja [WIDEO]

Wczoraj był taser z kultowymi pigułkami, a dziś w końcu doczekaliśmy się zwiastuna The Matrix Resurrections. Film zapowiada się wyśmienicie, ale wielu fanów po obejrzeniu zwiastuna odniosło wrażenie, że może być trochę cukierkowy.

W ostatnim czasie taser żadnej innej produkcji nie cieszył się tak gigantycznym zainteresowaniem, jak wczorajszy (08.09) The Matrix Resurrections. Chociaż tak naprawdę była to strona internetowa z animacją i fajnymi skryptami, to jednak emocje sięgnęły zenitu, a dynamiczne sceny akcji rodem z poprzednich części pobudzały fantazje u największych fanów serii.

Nie inaczej będzie teraz z pierwszym zwiastunem nowej części. Możemy zobaczyć w nim samego Neo, Trinity i kogoś, kto naśladuje Morfeusza. Neo wydaje się być uzależniony od niebieskich pigułek. W zwiastunie pojawia się w gabinecie swojego terapeuty i oświadcza: „Miałem sny, które nie były tylko snami” ... „Czy jestem szalony?”. Czy główny bohater przypomina sobie swoje poprzednie wcielenie? W końcu zginął wraz z Trinity w Matrix Rewolucje. Tytuł nowej części, Matrix Zmartwychwstania, zatem wiele nam tłumaczy.

Reklama

Wydarzenia rozgrywają się dynamicznie, zatem nie ma obaw, że będziemy się nudzili w trakcie oglądania całego filmu. Można jednak odnieść wrażenie, że wszystko jest takie cukierkowe i przekombinowane. Wielu nawet przyzna, że jest to odgrzewany kotlet w zupełnie nowym opakowaniu. Nie oznacza to, że produkcja nie będzie się podobać.

Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nowe zwiastuny lub po prostu wybrać się do kina już 17 grudnia bieżącego roku i przekonać się na własnej skórze.

Źródło: GeekWeek.pl/Warner Bros / Fot. Warner Bros 

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy