Google Glass trafi do sprzedaży... na jeden dzień

Google Glass, czyli rewolucyjne okulary rozszerzonej rzeczywistości, zostały zaprezentowane rok temu. Od tego czasu sprzęt trafił do deweloperów oraz zwykłych użytkowników, którzy zostali wylosowani przez Google. Dostępność tego gadżetu jest zatem mocno ograniczona. Niedługo ma się to zmienić, gdyż okulary trafią do sprzedaży... na jeden dzień.

Już w następnym tygodniu Google rozpocznie sprzedaż swoich okularów rozszerzonej rzeczywistości. Akcja potrwa wyłącznie przez jeden dzień - 15 kwietnia. Wtedy też osoby znajdujące się na terenie Stanów Zjednoczonych będą miały sposobność do kupna tego gadżetu.
 
Cena za prototyp wynosi 1500 dolarów (+ podatek). Google informuje, że liczba sztuk jest ograniczona i nie wszyscy otrzymają swój egzemplarz. Z pewnością po tym dniu na różnorakich aukcjach internetowych pojawi się zalew Google Glass, a ceny będą astronomiczne.
 
Pełnoprawna wersja Google Glass ma trafić do regularnej sprzedaży pod koniec bieżącego roku. Google nie podaje jednak dokładnej daty.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google | google glass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama