Google sprzedaje... zegarki

Z czym kojarzy się Google? Poza oczywistymi dla większości internautów wyszukiwarką i innymi usługami sieciowymi, w ofercie firmy z Mountain View pojawiły się również zegarki.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, jednak Google wydaje się nie przejmować tym optymistycznym założeniem. W firmowym sklepie, poza niezliczoną liczbą mniej lub bardziej praktycznych gadżetów, pojawiły się niedawno nowe pozycje. Są to oficjalne zegarki Google, będące efektem współpracy z firmą Modify Watches. Choć na pierwszy rzut oka przypominają czasomierze popularne w latach 80. i - jak na mój gust - wyglądają dość tandetnie, zostały wycenione na 60 dol.

Plastikowa obudowa zapewnia wodoodporność pozwalającą na swobodne pływanie, a wielbiciele różnych produktów technologicznego giganta mogą wybierać spośród zegarków ozdobionych logo Google, Androida i Chrome'a. Dodatkowym atutem czasomierzy jest - jak zapewnia producent - odporne na zarysowania szkiełko.

Reklama

Zegarki są dostępne w dwóch rozmiarach, a w komplecie znajduje się dodatkowa obudowa z paskiem. Ponadto za 13 dol. fani firmy mogą dokupić obudowy i paski w kolorze zielonym, pasującym zwłaszcza do Androida.

Łukasz Michalik

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy