Kompaktowe kino

Philips wprowadza na rynek nowy zestaw kina domowego Philips Fidelio SoundBar z technologią Ambisound. HTB9150 to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną przestrzennego kinowego dźwięku w kompaktowym wydaniu. To eleganckie i super cienkie urządzenie, które pozwala uniknąć plątaniny kabli, wykorzystuje technologię Ambisound, by wypełnić domowe wnętrze dźwiękiem najwyższej jakości, zapewniając widzom autentyczne kinowe wrażenia.

- Fidelio SoundBar to jak dotąd najcieńszy z naszych zestawów Blu-ray SoundBar z technologią Ambisound - wyjaśnia Erwin Schuiling z działu Home Cinema Sound firmy Philips. - To potężne urządzenie mieści w jednej obudowie o grubości zaledwie 87 mm aż pięć wzmacniaczy i sześć głośników, które gwarantują kinową jakość dźwięku odtwarzanego w systemie 5.1-kanałowym.

Idealnie czysty dźwięk z każdego miejsca w pomieszczeniu

Technologia Ambisound opracowana przez firmę Philips zapewnia realistyczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe bez względu na kształt czy rozmiary pomieszczenia, a równocześnie pozwala uniknąć rozstawiania kilku głośników i podłączania kabli.

Reklama

Model z technologią Ambisound różni się od pozostałych modeli SoundBar sześciokanałowymi wzmacniaczami klasy "D", zapewniającymi 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Precyzyjne ustawienie przetworników w głośnikach umieszczonych w zestawie SoundBar oraz subtelne dostrojenie parametrów pracy zestawu pozwalają uzyskać wielokanałowy przestrzenny efekt dźwiękowy.

Philips Ambisound zapewnia szeroki obszar optymalnego odsłuchu, dzięki czemu każdy może cieszyć się przestrzennym dźwiękiem bez względu na kształt pomieszczenia i miejsce, w którym akurat siedzi. W tradycyjnych zestawach kina domowego 5.1 głośniki są umieszczone w tylnej części pokoju.

Technologia Ambisound łączy w sobie szereg zaawansowanych rozwiązań, dzięki którym zapewnia realistyczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe przy użyciu pojedynczego zestawu głośnikowego SoundBar umieszczonego pod telewizorem.

Zestaw kina domowego Philips Fidelio SoundBar z technologią Ambisound jest wyposażony w funkcję Philips MySound dostępną przez aplikację MyRemote, która umożliwia samodzielną regulację ustawień w celu uzyskania takiej jakości dźwięku, jaka najbardziej odpowiada użytkownikowi. Dzięki wprowadzonym dla ułatwienia obsługi trybom domyślnym użytkownik może intuicyjnie zmieniać ustawienia korektora przy pomocy pilota lub smartfona, co daje mu pełną kontrolę nad jakością odtwarzanego dźwięku.

Oryginalne wzornictwo

Ten charakteryzujący się eleganckim wzornictwem, niezwykle smukły zestaw wykonany z materiałów najwyższej jakości, w tym prawdziwego aluminium, doskonale komponuje się z płaskimi telewizorami o przekątnej wynoszącej co najmniej 40" i świetnie nadaje się do montażu na ścianie. Wytworna, opływowa sylwetka o grubości wynoszącej zaledwie 87mm gwarantuje nadzwyczaj realistyczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe.

Philips SmartTV Plus

Opracowana przez firmę Philips innowacyjna technologia Smart TV Plus umożliwia błyskawiczny dostęp do niezliczonych usług i aplikacji internetowych na telewizorze dzięki wbudowanej opcji komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi. Użytkownik może korzystać z wielu specjalnych usług przygotowanych przez firmę Philips takich jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote.

Net TV zapewnia szeroki dostęp do serwisów informacyjnych i rozrywkowych za pośrednictwem telewizora, w tym do usługi wideo na życzenie (VOD), natomiast funkcja SimplyShare umożliwia przeglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze lub na innych urządzeniach podłączonych do sieci Wi-Fi. Dzięki aplikacji Philips MyRemote można łatwo sterować zestawem kina domowego, wykorzystując smartfon lub tablet w charakterze intuicyjnego pilota, lub udostępniać treści wyświetlane na ekranie kina domowego innym użytkownikom.

Nowe życie starych filmów

W parze z wierną reprodukcją dźwięku idzie opatentowana przez firmę Philips technologia CinemaPerfect HD, która wyznacza nowe standardy pod względem czystości i ostrości odtwarzania. Pozwala ona na wyeliminowanie zakłóceń i wyostrzenie obrazów, zapewniając niezrównanej jakości obraz o wysokiej rozdzielczości. Telewizor Full HD 3D pozwala użytkownikom cieszyć się ulubionymi momentami z trójwymiarowych filmów odtwarzanymi z niezwykłą wyrazistością, a także oglądać w technologii trójwymiarowej starsze pozycje ze swojej filmoteki dzięki możliwości automatycznej konwersji filmów 2D na 3D.

Stały kontakt

Użytkownicy, jeżeli tylko zechcą, mogą w każdej chwili odbyć wideo rozmowę za pośrednictwem serwisu Skype. W tym celu wystarczy zakupić dedykowaną kamerę internetową współpracującą z serwisem Skype i podłączyć ją do swojego zestawu kina domowego. Umożliwi to prowadzenie wideo rozmów przy wysokiej rozdzielczości obrazu i doskonałej jakości dźwięku. To akcesorium gwarantuje stały, wygodny kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Dane techniczne

Zestaw kina domowego Fidelio SoundBar z technologią Ambisound (HTB9150)

 • Dźwięk Ambisound (5.1-kanałowy)
 • Funkcja poprawy dźwięku Voice Clarity
 • Głębokość tylko 87mm
 • Telewizor 3D Smart z odtwarzaczem Blu-ray
  • Net TV z funkcją wideo na życzenie
  • Aplikacje
  • SimplyShare umożliwiająca przesył strumieniowy z urządzeń obsługujących standard DLNA (DMP & DMR) (pull & push)

 • Wbudowana karta Wi-Fi
 • USB
 • Wejście audio (3,5 mm)
 • Stacja dokująca dla urządzeń iPod/iPhone
 • Tuner FM
 • Radio internetowe
 • Konwersja 2D do 3D
 • Technologia CinemaPerfect HD
 • Skype ready

 

 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kino domowe | telewizor | telewizor HD | telewizor lcd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama