Odporna na wszystko walizka na notebooka

Odporna na wodę, brud, uderzenia, kule i pewnie nawet na nadchodzący koniec świata - taka ma być super-odporna walizka na notebooki, jaką chciałaby zrealizować włoska firma. Projekt nosi nazwę Vivax.

Czy znalazłyby się osoby, które kupiłyby odporną na wszystkie przeciwności losu walizkę na przenośne komputery? Na razie jednak firma Vivax zbiera fundusze potrzebne na realizację tego typu przedsięwzięcia korzystając z serwisu Kickstarter. Aby ich projekt mógł się zmaterializować, potrzebują 30 tys. funtów.  Na razie udało się uzbierać 4600 funtów.

Oprócz niesamowitej wytrzymałości, Vivax ma być "100 procentach zrealizowany we Włoszech, co gwarantuje niesamowitą jakość wzornictwa i wykonania". Walizka ma kosztować 59 funtów.

Materiałem, który sprawi, że Vivax będzie "niezniszczalny" jest Poron XRD, który reaguje przy uderzeniu - jak tłumaczy sam producent - niczym "woda, która zamienia się w lód". Najlepiej przekonać się samemu, co kryje się za tym określeniem. Materiał wideo do znalezienia poniżej.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laptop | wodoodporny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy