Prostownik nosa - rodem z japońskich telezakupów

Masz wrażenie, że twój nos jest zbyt krzywy? Na ratunek przychodzą szaleni Japończycy.

Choć w różnych polskich wariacjach na temat telezakupów widywaliśmy już absurdalne oferty w rodzaju połączenia miksera ze skrzynką na biżuterię i materacem dla kota, to japońska oferta jak zwykle mnie zaskoczyła. Jeżeli komuś znudził się wygląd jego nosa, to serdecznie zapraszam na zakupy. Za produkcję Electric Beauty Lift High Nose odpowiada japońska firma Omni, która reklamuje swój produkt jako uniwersalny domowy przyrząd do prostowania nosów.

Słowo "Electric" nie bez powodu znalazło się w nazwie gadżetu. Urządzenie wykorzystuje wibracje w celu podniesienia nosa, wyprostowania go i nadania mu idealnego kształtu. Przypuszczamy, że gdyby ktoś nosił ten gadżecie przez wystarczająco długi okres, to jego nos naprawdę zmieniłby kształt. Niekoniecznie stałby się prosty, ale przynajmniej nikt nie mógłby zarzucić producentowi, że gadżet nie działa.

Wszyscy, którzy chcieliby "na własnym nosie" przekonać się, czy i tym razem mamy do czynienia z sukcesem japońskiej myśli technicznej, muszą przygotować 83 dolary i oglądać japońskie telezakupy. Jeżeli któryś z gadżetomaniaków naprawdę wypróbuje Electric Beauty Lift High Nose, to niech koniecznie podzieli się z nami wrażeniami (o ile będzie jeszcze w stanie to zrobić).

Reklama

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Japończycy | nos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama