Assassin's Creed: Odyssey już oficjalnie. Nowa odsłona zabierze nas do starożytnej Grecji

Fani serii Assassins Creed mają powody do zadowolenia, ponieważ nie będą musieli czekać kolejne dwa lata na premierę nowej odsłony i kontynuacja Origins może trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Najpierw sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające breloczek do kluczy, który ewidentnie był materiałem marketingowym z nowego Assassin's Creed. Ubisoft zamiast nabrać wody w usta, jak to przeważnie ma miejsce w przypadku tego rodzaju przecieków, postanowił potwierdzić nadejście nowej części, która nazywać będzie się Assassin's Creed: Odyssey. Firma opublikowała krótki teaser w postaci 5-sekundowego wideo, który zdaje się nawiązywać do filmu 300, ponieważ wojownik wyglądający na Spartanina zrzuca przeciwnika z klifu za pomocą charakterystycznego kopnięcia.

Reklama

Zdaje się więc, że potwierdzają się plotki na temat umiejscowienia gry w starożytnej Grecji opanowanej przez Rzymian, a  Odyssey zapewne będzie bezpośrednią kontynuacją Origins. Z informacji do jakich dotarła redakcja Kotaku wynika, że otrzymamy tu jeszcze więcej elementów RPG, podobno możemy liczyć na dwie ścieżki fabularne (bohaterami mają być kobieta oraz mężczyzna), więcej bitew morskich, a nawet walki z bogami. Premiera gry przewidziana jest na obecny rok fiskalny wydawcy, ale spodziewać należy się jej na jesieni tego roku (najpóźniej do końca marca przyszłego).

Ubisoft obiecał, że więcej informacji otrzymamy na ich konferencji w czasie targów E3, która wystartuje o godzinie 22:00 naszego czasu 11 czerwca.

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy