Red Dead Redemption 2 zachwyca na pierwszym zwiastunie z rozgrywki

Jeśli zapytacie jakiegokolwiek gracza o najgorętszą premierę tego roku, to jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszycie tytuł Red Dead Redemption 2.

Na nową produkcję Rockstara czeka cała rzesza fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych doniesień w temacie. Mamy już za sobą pierwsze zwiastuny z gry, niedawno dowiedzieliśmy się, że produkcja trafi na sklepowe półki 26 października, ale wciąż brakowało kluczowego elementu, czyli materiałów z rozgrywki - dziś się to zmieniło, bo deweloper zdecydował się w końcu pokazać nam trochę gameplayu. Co prawda wciąż dużo tu wstawek filmowych, ale i tak możemy się przekonać, że gra wygląda po prostu świetnie - a jeśli dołożymy do tego mnóstwo akcji, świetną historię czy ciekawe postaci, to mamy kolejny wielki hit.

Reklama

Materiał pokazuje też, że tym razem do naszej dyspozycji oddany zostanie żyjący świat, na bieżąco reagujący na nasze poczynania - możemy załagodzić konflikty rozmową lub wręcz przeciwnie wpakować się w kłopoty, wybrać się na polowanie, śledzić zranione zwierzę, a także budować więź z naszym koniem, który zdaje się odgrywać większą rolę niż poprzednio. Jeżeli zaś chodzi o fabułę, to jest kontynuacja opowieści o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki. Gang Morgana jest poszukiwany w trzech stanach i musi uciekać przed prawem. Co ciekawe, w grze powróci postać Dutcha van der Linde’a, czyli jednego z głównych antagonistów poprzedniej odsłony, z którym będziemy musieli teraz współpracować.

Gra zachwyca na pierwszych materiałach i znając dokonania studia Rockstar możemy być pewni o najwyższą jakość Red Dead Redemption 2. Najbliższe miesiące do premiery gry będą więc się niemiłosiernie ciągnąć wszystkim wyczekującym tej produkcji. 

Źródło: GeekWeek.pl/Rockstar

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy