Confused Travolta - memy z Johnem Travoltą robią furorę w sieci

Polscy internauci mają nowego ulubionego mema - padło na Johna Travoltę, a konkretnie na jego rolę Vincenta z kultowego "Pulp Fiction".

Polscy internauci mają nowego ulubionego mema - padło na Johna Travoltę, a konkretnie na jego rolę Vincenta  z kultowego "Pulp Fiction".

Internet nie zapomina. Wręcz przeciwnie - on uwielbia wyciągać starsze elementy popkultury i łączyć je z współczesnymi wydarzeniami. Tak oto do łask wrócił Travolta, albo raczej jedna ze scen "Pulp Fiction", w której grany przez niego Vincent przyjechał odebrać Mię Wallace. Grana przez Umę Thurman postać przywitała Vincenta przez interkom, on jednak nie wiedział, skąd dochodzi głos. Nic więcej. A jednocześnie wystarczająco dużo, aby wydobyć po 22 latach jego "zmieszanie" i umieścić charakterystyczną grę aktora w praktycznie dowolnej scenie - od wizyty w poczekalni dla chorych, przez salę sejmową na scenach z innych filmów kończąc.

Reklama

Jak to często bywa w przypadku memów, "Confused Travolta" pojawił się w sieci jakiś czas temu, konkretnie w 2012 roku, ale polski internet "odkrył" go właśnie teraz.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy