Dla Spotify muzyka to nie wszystko. Chce dostarczyć nam Internet bez limitów

Spotify to największy dostawca usług strumieniowania muzyki w globalnej sieci, ale na tym nie chce poprzestać. Firma zamierza teraz dostarczyć nam Internet bez limitów.

Gigant strumieniowania muzyki bezustannie szuka sposobów na zarobek. Niedawno pojawiła się informacja o zainteresowaniu firmy inteligentnymi głośnikami i systemami infotainment w samochodach, a teraz dowiadujemy się o planach związanych z zostaniem wirtualnym operatorem internetowym.

Szwedzi chcą udostępnić, na początek, na terytorium Stanów Zjednoczonych nielimitowany mobilny dostęp do Internetu 4G. Subskrybcja miesięczna ma wynosić 30 dolarów.

Nowa usługa Spotify zawita do USA? Fot. AndroidPolice.

Co ciekawe, w ramach subskrypcji, klienci mogliby liczyć na dostęp do gigantycznych zasobów muzyki, jakie oferuje Spotify, na koncie premium. Taka usługa kosztuje teraz niecałe 10 dolarów, więc tak naprawdę Internet kosztowałby właścicieli konta premium dodatkowe 20 dolarów.

Reklama

Spotify nie ujawniło większej ilości szczegółów na ten temat, ale coś jest na rzeczy. Amerykańscy klienci giganta otrzymali powiadomienia z zapytaniem o taką usługę. Pożyjemy, zobaczymy, co z tego wyniknie i czy taka usługa trafi także na Stary Kontynent.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. AndroidPolice/Spotify

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy