Facebook Reactions - przyciski inne niż "Lubię to"

Facebook to już nie tylko przycisk "Lubię to" - popularny serwis rozpoczyna testy Reactions (Reakcje), emotikonów mających wyrazić więcej emocji niż tylko osławiona "łapka w górę".

We wrześniu pojawiła się informacja o rzekomym wprowadzeniu przez Facebooka przycisku "Nie Lubię". To była plotka, ale popularny serwis rzeczywiście planował zmiany i wprowadzenie więcej opcji niż tylko "łapka w górę".

Ikonki przedstawiamy powyżej.  Emotikony mają oddawać naszą opinię (stan emocjonalny?) w stosunku do danej informacji wrzuconej na Facebooku. "Dzięki Reakcją możecie wyrazić miłość, zachwyt, rozbawienie, ale także smutek czy złość. To nie jest przycisk >>Nie Lubię<<, ale daje nam on możliwość szybkiego wyrażenia smutku czy empatii" - napisał na Facebooku jego założyciel, Mark Zuckerberg.

Reklama

Testy Facebook Reactions rozpoczną się jeszcze dzisiaj. Nowy interfejs otrzyma grupa wybranych użytkowników. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Czy sześć ikonek rzeczywiście jest w stanie oddać szerokie spektrum ludzkich emocji?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama