Reklama

Kiedy Disney+ w Polsce? Jest oficjalne potwierdzenie

Tak, to się naprawdę dzieje. W końcu Polacy będą mogli legalnie obejrzeć największe hity Disneya, w tym popularnego Mandaloriana. Disney Plus będzie dostępne w naszym kraju jeszcze tego lata.

Wybierasz się na wakacyjny urlop do Hiszpanii, Francji lub Portugalii? A co jeśli ci powiem, że zamiast tego możesz odwiedzić uniwersum Gwiezdnych Wojen i zobaczyć przygody Madaloriana? To nie jest żart. Disney oficjalnie ogłosił, że w najbliższe wakacje platforma Disney+ będzie dostępna również w Polsce.

W oficjalnym komunikacie korporacji Myszki Miki możemy przeczytać, że w lecie platforma Disney+ zawita do 42 nowych krajów. W tym również do Polski. Pierwsze informacje o planach Disneya pojawiły się jeszcze w 2021 roku. Niestety, na razie nie podano dokładnej daty premiery i nie wiadomo, czy będzie ona taka sama dla wszystkich państw.

Reklama

Nie jest znana również cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za usługę streamingową Disneya. Obywatele Stanów Zjednoczonych płacą za nią 7,99 dolarów, a w Europie Zachodniej kosztuje ona 8,99 euro. W Polsce pewnie trzeba będzie również przyszykować około 30-40 zł miesięcznie, by zapewnić sobie dostęp do platformy.

Disney+ pojawi się w wakacje nie tylko w Polsce. Oprócz naszego kraju w kolejce do otrzymania dostępu do platformy streamingowej znajdują się Albania, Algieria, Andora, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Irak, Izrael, Jemen, Jordania, Katar, Kosowo, Kuwejt, Liban, Libia, Lichtenstein, Litwa, Łotwa, Macedonia Północna, Malta, Maroko, Oman, Palestyna, Południowa Afryka, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Tunezja, Turcja, Watykan, Węgry i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney+ | platforma streamingowa | VOD

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy