Krakow Game Fusion 2011 - Fantastyka i Gry

Krakow Game Fusion to ogólnopolski festiwal fantastyki i gier, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W programie konwentu znajdą się m.in. liczne prelekcje i panele dyskusyjne, spotkania autorskie ze znanymi pisarzami, pokazy walk, turnieje, różnego rodzaju wystawy i warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turniejach gier planszowych, komputerowych czy karcianych, a także okazję do wykazania się wiedzą w konkursach z zakresu filmu i literatury.

Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Krakow Game Fusion to ogólnopolski festiwal fantastyki i gier, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Reklama

W programie konwentu znajdą się m.in. liczne prelekcje i panele dyskusyjne, spotkania autorskie ze znanymi pisarzami, pokazy walk, turnieje, różnego rodzaju wystawy i warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turniejach gier planszowych, komputerowych czy karcianych, a także okazję do wykazania się wiedzą w konkursach.

Strona internetowa: http://gamefusion.pl

informacje prasowe/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: festiwal | Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama