Na tym portalu dziecko znajdzie partnera dla rodzica

Dorastające i dorosłe dzieci czasem pragną wyswatać swoich samotnych rodziców. Nic więc dziwnego, że pojawił się portal randkowy My Lovely Parent, umożliwiający dobieranie w pary osoby w dojrzałym wieku. Szukaniem partnera i umawianiem na randki zajmują się nie sami zainteresowani, tylko ich dzieci.

Brytyjski serwis umożliwia tworzenie profilu i wyszukiwanie osób, które pasowałyby do samotnej mamy lub taty. Gdy użytkownik trafi na opis potencjalnego partnera dla swojego rodzica, informacje może przesłać zainteresowanej osobie mailem.

Założycielami strony są bracia, którzy zapragnęli znaleźć towarzysza dla swojej 69-letniej mamy. Jak czytamy na blogu My Lovely Parent, rodzicielka pomysłodawców start-upu na początku bardzo się obawiała, "co powiedzą sąsiedzi". Jednak po kilku dniach sama spytała synów, czy już znaleźli dla niej Księcia z Bajki.

Istnieje wiele serwisów randkowych skierowanych do Internautów w wieku powyżej 50 lat, lecz ta koncepcja może się okazać strzałem w dziesiątkę. Dzieci nie tylko sprawniej poruszają się w cyberświecie, ale i dobrze znają swoich rodziców, więc mogą trafnie ocenić, kto im się spodoba.

Reklama

Kto wie, czy nie dojdzie do kojarzenia par z młodszego pokolenia - troskliwe dzieci także mają wspólne tematy.

Co ciekawe, to nie pierwszy pomysł, w którym zamiast zainteresowanych z portalu korzystają bliskie osoby pełniące rolę swatki. Strona MySingleFriend służy do kojarzenia w pary samotnych przyjaciół.

Na razie My Lovely Parent funkcjonuje w wersji beta, ale od września ruszy pełna parą. Niestety, na razie usługa jest dostępna tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: portal randkowy | dziecko | rodzice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy