Nowości w Webhelp.pl

Webhelp.pl - Polskie Centrum Webmasterskie udostępnił internautom nowe narzędzia online. Mają one pomóc mniej doświadczonym, jak i ułatwić pracę bardziej zaawansowanym osobom, które tworzą strony WWW. W skład działu Narzędzia online wchodzi kilka narzędzi, z którymiinternauci mogli się już spotkać, ale są też nowości w Polskiej Sieci. Są to m.in.:

Webhelp.pl - Polskie Centrum Webmasterskie udostępnił internautom nowe narzędzia online. Mają one pomóc mniej doświadczonym, jak i ułatwić pracę bardziej zaawansowanym osobom, które tworzą strony
WWW. W skład działu Narzędzia online wchodzi kilka narzędzi, z którymiinternauci mogli się już spotkać, ale są też nowości w Polskiej Sieci. Są to m.in.:

Atlas IP/host - skrypt, dzięki któremu po wpisaniu adresu IP lub też adresu hosta (adresu serwisu WWW) narzędzie określi nam, w jakim mieście i kraju leży dany adres oraz pokaże go nam na mapie

świata.

Banner kreator - narzędzie, które po podaniu wymiarów bannera oraz tekstu jaki ma się na nim znaleźć wygeneruje nam obrazek graficzny, który będzie reklamował naszą stronę internetową.

Hex/RBG konwerter - skrypt, dzięki któremu możemy przekonwertować kolor podany w RGB na kolor HEX (używany na stronach WWW) lub też dokonać konwersji z koloru HEX na kolor RBG.

Reklama

Link CSS kreator - narzędzie to powstało z myślą o tych internautach, którzy bardzo często na łamach Webhelp.pl zadawali pytanie: jak zrobić linki bez podkreśleń, lub też takie na które najeżdżając myszką

zmienią swój kolor. Dzięki Link CSS kreator w bardzo łatwy i szybki sposób wygenerujesz kod, po którego wklejeniu na stronie twoje linki będą zachowywały się tak, jak to określisz przy ich generowaniu.

Rejestrator - skrypt, dzięki któremu po podaniu adresu WWW oraz adresu email nasza strona zostanie automatycznie dodana do kilkunastu wyszukiwarek - w tym do kilku polskich. Teraz nie musisz już odwiedzać każdej wyszukiwarki z osobna - wystarczy odwiedzić Webhelp.pl i skorzystać z tego narzędzia.

Scrollbar kreator - narzędzie pozwalające w łatwy i szybki sposób wygenerować kod HTML, po którego wklejeniu na stronę WWW będziemy widzieć w niektórych przeglądarkach kolorowy pasek przewijania strony.

Już niebawem można się spodziewać kolejnych pomocnych skryptów.

Więcej: http://www.webhelp.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kolor | narzędzie | narzędzia | nowości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy