Wyślą za ciebie kartki

Narodziny dziecka, czy wesele to dla zainteresowanych okres "wyjęty z życia". Tyle spraw do załatwienia, a na dodatek trzeba wszystkich krewnych i znajomych poinformować o tym radosnym fakcie. Od konieczności czasochłonnego pisania takich kartek uwolni (na razie tylko Amerykanów) firma Hallmark Cards (internetowy oddział znanej stacji telewizyjnej ? zajmująca się wysyłaniem wirtualnych kartek. Wystarczy podać jej treść informacji i listę e-maili na jakie ma ona zostać rozesłana.

Narodziny dziecka, czy wesele to dla zainteresowanych okres "wyjęty z życia". Tyle spraw do załatwienia, a na dodatek trzeba wszystkich krewnych i znajomych poinformować o tym radosnym fakcie. Od  konieczności czasochłonnego pisania takich kartek uwolni (na razie tylko Amerykanów) firma Hallmark Cards (internetowy oddział znanej stacji telewizyjnej ? zajmująca się wysyłaniem wirtualnych kartek. Wystarczy podać jej treść informacji i listę e-maili na jakie ma ona zostać rozesłana.

Jeśli nie chcemy płacić za taka usługę lub mieszkamy poza USA ? możemy to zrobić sami (kartka komputerowa do 200 osób to znacznie mniej pisania niż 200 kartek tradycyjnych) ? rejestrując się na stronie WWW: (Hallmark. Dodatkowe ułatwienia w tej pracy to: bogaty wybór kartek zwiazanych tematycznie z tymi uroczystościami i możliwość bezpośredniego przesłania (zamiast wklepywania) na adres elektronicznego listonosza listy adresowej z Outlooka lub Palma

Dowiedz się więcej na temat: kartki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy