Aspire Happy One - wesoły netbook

Acer wprowadza na polski rynek Aspire Happy One, który ma być pozytywnym i kolorowym podejściem do netbooków.

Aspire Happy One jest oferowany w czterech kolorach, różowym, lawendowym, limonowym oraz niebieskim. Zarówno w domu, jak poza nim Aspire One Happy zapewnia 8 godzin bezprzewodowej swobody. Gdy trzeba naładować akumulator, zasilacz Acer MiniGo z wymiennymi wtyczkami pozwala na podłączenie się do gniazdka sieciowego nawet podczas zagranicznych podróży.

Ponadto, w netbooku Aspire One Happy zastosowano interfejsy komunikacyjne, w tym łącze Wi-Fi CERTIFIED zapewniające dostęp do sieci bezprzewodowych oraz kartę Fast Ethernet pozwalającą na korzystanie z przewodowej sieci LAN. Opcjonalnie są też dostępne: wbudowany modem 3G umożliwiający stały kontakt z sieciami społecznościowymi oraz interfejs Bluetooth pozwalający na szybkie wymienianie się zdjęciami i plikami muzycznymi.

Aspire One Happy, chociaż jest cienki (tylko 24 mm) i lekki - 1,25 kg z akumulatorem 6-ogniowym - jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 10,1", rozdzielczości WSVGA i formacie 16:9. Co więcej, panel jest podświetlany diodami LED, co przekłada się na wyższą jakość obrazu oraz mniejsze zużycie energii.

Reklama

Netbooki Aspire One Happy są oferowane z energooszczędnym, dwurdzeniowym procesorem Intel Atom N550, pamięcią RAM o pojemności do 2 GB oraz z zestawem aplikacji do surfowania po internecie, udostępniania zdjęć i filmów, słuchania muzyki, a także pozwalającym na odrabianie szkolnych zadań. Netbook jest też wyposażony w wewnętrzny dysk twardy o pojemności do 250 GB.

Ten netbook jest ekologiczny pod każdym względem. Zgodność z dyrektywami RoHS i WEEE oznacza, że podczas produkcji stosuje się mniej szkodliwych substancji. Ponadto, akumulator wystarczający na cały dzień pracy, zasilacza sieciowy Acer MiniGo, ekran z podświetleniem LED oraz energooszczędny procesor gwarantują spełnienie wymagań Energy Star.

Dostępna konfiguracja:

Aspire One Happy - 10.1" Acer CineCrystal LED LCD, Intel Atom N450, 1GB RAM, 250GB HDD, Acer Nplify 802.11b/g/n/N, kamera 1.3Mpix, Windows 7 Starter, cena 1 399 zł brutto

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Acer | netbook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy