Mysz komputerowa ładująca się w 3 minuty

DX-ECO to nowa, bezprzewodowa mysz optyczna w ofercie firmy Genius, którą wyposażono w technologię śledzenia BlueEye. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Genius DX-ECO nie potrzebuje baterii. Nie posiada także wbudowanego akumulatora.

Za zasilanie nowego modelu odpowiada tzw. złoty kondensator, który swoje właściwości powinien utrzymać przez co najmniej 100 tys. cykli. Według zapewnień producenta, proces jego ładowania ma zajmować niespełna 3 minuty, zaś samo ładowanie odbywające się za pośrednictwem przewodu mikro-USB ma wystarczyć na cały tydzień pracy.

Dodatkowo mysz wyposażono w technologię śledzenia BlueEye, dzięki czemu może ona pracować na niemal każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz, co w połączeniu z systemem przeciwdziałania interferencji pozwala na wydłużenie zasięgu roboczego aż do 15 metrów.

Genius DX-ECO wyposażono w 7 przycisków, w tym dwa niestandardowe: Flying Scroll, służący do szybkiego przeglądania dokumentów oraz regulację rozdzielczości sensora myszy w zakresie od 800 do 1600 DPI.

Mysz Genius DX-ECO będzie dostępna w pierwszym kwartale przyszłego roku. Posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 99,99 PLN brutto.

Reklama

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: mysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy