Panasonic ulepsza Toughbooki CF-52 i CF-T8

Panasonic wprowadził na polski rynek nowe wersje wytrzymałych notebooków z serii Toughbook: CF-T8 i CF-52.

Bateria, w którą wyposażony jest Toughbook CF-T8 i CF-52, umożliwia odpowiednio do 8 i 9 godzin pracy, dzięki czemu urządzenie funkcjonuje tak długo, jak oczekują tego pracownicy terenowi. Moc obliczeniową w modelu CF-52 zapewnia Intel Core i5 z technologią vPro, z kolei Toughbook CF-T8 posiada procesor Intel Centrino 2 z technologią vPro. Oba modele posiadają wstrząsoodporny, łatwo wyjmowany dysk twardy o pojemności 250 GB, a ich pamięć RAM została zwiększona do 2 GB. Modele CF-52 i CF-T8 pracują w oparciu o system operacyjny Microsoft Windows 7. Najstarszy system operacyjny, jaki może być zainstalowany w prezentowanych Toughbookach to Windows XP Pro.

Toughbooki CF-T8 i CF-52 mają wbudowane Wi-Fi, Bluetooth 2.1 oraz system transmisji danych w standardzie 3G. W nowych wersjach Toughbooków opcje łączności bezprzewodowej zostały rozszerzone o technologię Gobi 2000. Technologia ta ułatwia działom IT rozwijanie sieci bezprzewodowych i zwiększa mobilność pracowników, dzięki czemu mogą pracować w domu czy w trakcie podróży.

Obudowa prezentowanych Toughbooków została wykonana ze stopu magnezu. Dzięki temu oba modele wytrzymują upadek z wysokości do 76 cm i nacisk do 100 kg/m2, a klawiatura jest odporna na zachlapania. Model CF-52 umożliwia pracę przy ograniczonym świetle słonecznym dzięki opcji regulacji podświetlenia klawiatury.

Reklama

Wsparcie serwisowe

Każdy Toughbook posiada trzyletnią gwarancję, która obejmuje uszkodzenia sprzętu stosowanego zgodnie z jego przeznaczeniem. Producent zapewnia 96-godzinny termin naprawy i pięcioletni dostęp do części zamiennych.

Dostępność i cena

Toughbook CF-52 jest dostępny w cenie od 6500 PLN netto, z kolei model CF-T8 można kupić od 7200 PLN netto.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Panasonic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy