Urządzenia wielofunkcyjne Samsung SmartPrint

Pliki i zdjęcia zapisane na smartfonach i urządzeniach przenośnych można bezprzewodowo przesyłać do urządzeń wielofunkcyjnych Samsung SmartPrint. Mobilne drukowanie nie wymaga narzędzi, sterowników ani konfiguracji sieci w telefonie.

Protokół Wi-Fi Direct

Dzięki tej funkcji można bezprzewodowo połączyć się z urządzeniem z każdego miejsca w domu, z każdego urządzenia wyposażonego w Wi-Fi Direct. Z łatwością pozwala wydrukować obrazy i pliki bezpośrednio ze  smartfona, tabletu, laptopa czy innych urządzeń przenośnych. Przycisk WPS łatwo i bezpiecznie łączy z siecią bezprzewodową (konfiguracja chroniona Wi-Fi).

Samsung Print Apps

Aby cieszyć się wydrukami najwyższej jakości z urządzeń mobilnych wystarczy pobrać jedną z 3 aplikacji Samsung Apps ułatwiających pracę z drukarką z serii Smart Print: Crayons - aby wydrukować kolorowanki dla dzieci, przepisy.pl - aby znaleźć ponad 2000 inspiracji kulinarnych lub Samsung Mobile Print - czyli aplikację pozwalająca na drukowanie, skanowanie, wysyłanie faksów bezprzewodowo ze smartfona czy tabletu. Wystarczy wybrać urządzenie oraz plik.

Reklama

Urządzenia wielofunkcyjne Samsung CLX-3305W i SCX-3405W z bezprzewodowym łączem Wi-Fi Direct umożliwiają swobodę ruchu - w tym drukowanie z urządzeń przenośnych, nawet jeśli nie są podłączone do sieci. Zdjęcia z wakacji, przepisy kulinarne, kolorowanki dla dzieci, praca domowa czy bilety do kina. Przycisk ECO pozwala na oszczędność papieru i energii. Kreator dokumentów to aplikacja umożliwiająca tworzenie i udostępnianie w formie cyfrowej plików oraz informacji zeskanowanych lub przesłanych faksem. Używając jednego przycisku z łatwością można drukować bezpośrednio ze smartfona czy tabletu.

Przycisk Print Screen

Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba zapisywać plików przeznaczonych do wydrukowania - wystarczy raz kliknąć, aby wydrukować to, co pojawia się na ekranie.

Technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page), opracowana przez firmę Samsung, poprawia jakość kolorów - jak twierdzi producent. Automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.

Oszczędność miejsca

Rozmiary urządzeń Samsung dają możliwość wkomponowania ich w domową przestrzeń bez wcześniejszych przygotowań. Nie są potrzebne specjalne półki, duże biurka czy nowe szafki. Urządzenia Samsung wpasują się we wnętrze każdego mieszkania.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Drukarka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama