Wersja demo CDN OPT!MA

Firma Comarch producent CDN OPT!MA zintegrowanego systemu do zarządzania i księgowości dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych udostępnia pełnomodułową wersję do pobrania w postaci demo, do bezpłatnego użytkowania przez okres 60 dni.

Firma  Comarch producent CDN OPT!MA zintegrowanego systemu do zarządzania i księgowości dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych udostępnia pełnomodułową wersję do pobrania w postaci demo, do bezpłatnego użytkowania przez okres 60 dni.

Program w efektywny sposób wspiera zarządzanie firmami sektora MSP, oprócz procesu decyzyjnego wspiera obsługę: sprzedaży, księgowości, płac i kadr, czynności serwisowych, zarządzania relacjami z klientami. Interfejs systemu jest intuicyjny, ergonomiczny i łatwy w obsłudze. CDN OPT!MA zaprojektowana jest z myślą o użytkownikach początkujących jak i zaawansowanych.

Budowa modułowa pozwala na elastyczne dopasowanie programu do rosnących potrzeb firmy przez rozbudowę o kolejne elementy. Moduły są ze sobą w pełni zintegrowane, dlatego dane do programu wprowadzane są tylko jeden raz, system jest kompatybilny z wieloma aplikacjami i urządzeniami zewnętrznymi.

Reklama

Wersja demo pozwoli na zapoznanie się z systemem i praktyczne przetestowanie jego możliwości w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

http://www2.comarch.pl/optima_zamowienie_demo_download/

W dniach 5.-16. listopada, Comarch SA - producent zintegrowanego Systemu do zarządzania CDN OPT!MA, zaprasza na cykl bezpłatnych konferencji pod hasłem: "Mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej, taniej". Szczegółowy terminarz konferencji, agenda oraz sposób rejestracji dostępny jest na specjalnej dedykowanej stronie: http://www.systemerpdlamalychfirm.comarch.pl/. Zapraszamy do spotkania w jednym z dziewięciu miast na terenie Polski. Dla wszystkich uczestników konferencji organizatorzy przewidzieli 10-procentowy rabat na zakup oprogramowania CDN OPT!MA, ważny do końca 2007 r.

TERMINY

6 listopada Olsztyn

7 listopada Koszalin

8 listopada Siedlce

9 listopada Opole

12 listopada Częstochowa

13 listopada Łódź

14 listopada Zamość

15 listopada Rzeszów

16 listopada Kraków

ComArch
Dowiedz się więcej na temat: firma | Comarch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy