Windows 7 tańszy dla polskich studentów?

Za miesiąc na światowym rynku, także w Polsce, pojawi się nowy system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7, który już zdobywa dobre recenzje w mediach. Firma przygotuje specjalną oferte dla studentów.

Windows 7 na rynku pojawi się 22 października 2009 roku. W Polsce organizowane są przedsprzedaże nowego systemu, osoby kupujące nowy komputer u wybranych producentów otrzymują możliwość migracji na nowy system, gdy ten pojawi się na rynku. Jak zapewnia producent, Windows 7 powstał, by komputer był łatwy w obsłudze, szybszy i działał tak, jak sobie życzą użytkownicy

Firma Microsoft planuje przygotować specjalną ofertę dla studentów. Na razie (już od 1 października 2009 roku) specjalna oferta zostanie przygotowana dla studentów w USA i Wielkiej Brytanii, którzy będą mogli kupić nowy system po obniżonej cenie.

Reklama

Podobna promocja ma zostać rozszerzona także na inne kraje. Niewykluczone, że podobna promocja pojawi się także w naszym kraju. Przedstawiciel polskiego oddziału Microsoft w rozmowie z portalem Gazeta.pl zdradził, że Polska nie znalazła się w pierwszej fali krajów objętych promocją, jednak firma pracuje nad rozszerzeniem programu dla studentów o kolejne lokalizacje, na liście ma znaleźc się takze Polska.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: System operacyjny | Microsoft | firma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy