Sobowtór Ramzana Kadyrowa pojawił się w szpitalu

Od kilku dni krążą informacje o śmierci Ramzana Kadyrowa. W mediach pojawiło się jednak nowe nagranie z samozwańczym przywódcą Czeczenii, które ma obalić pogłoski o jego śmierci. Okazuje się, że występuje tam sobowtór Kadyrowa.

Od kilku dni krążą informacje o śmierci Ramzana Kadyrowa. W mediach pojawiło się jednak nowe nagranie z samozwańczym przywódcą Czeczenii, które ma obalić pogłoski o jego śmierci. Okazuje się, że występuje tam sobowtór Kadyrowa.
Sobowtór Ramzana Kadyrowa pojawił się w szpitalu /@nexta_tv /Twitter

Od jakiegoś czasu, nieoficjalnie mówi się, że Ramzan Kadyrow, samozwańczy przywódca Czeczenii, boryka się z poważną chorobą, która zagraża jego życiu. Dowodem na to miały być liczne zdjęcia i filmy, na których widoczne są na to wskazujące znaki na jego ciele.

Otóż na jednej z dłoni dostrzeżono specyficzne blizny po wkłuciach do kroplówki, a na palcu znajdowało się małe urządzenie pomiarowe. Prawdopodobnie informuje ono o potrzebie dializy, patrząc przez pryzmat choroby związanej z niewydolnością nerek.

W szpitalu w Moskwie pojawił się sobowtór Ramzana

Kadyrow miał przejść operację przeszczepu jednej z nerek. I chociaż sama operacja miała przebiec pomyślnie, to jednak organizm ostatecznie miał odrzucić przeszczep. W rezultacie tego, przywódca Czeczenii miał zapaść w śpiączkę, która zakończyła się śmiercią mózgu.

Reklama

Chociaż nie ma oficjalnie potwierdzonych informacji o śmierci Ramzana Kadyrowa, przedstawiciele wywiadu Ukrainy podali, że rzeczywiście przywódca Czeczeni już nie żyje. W mediach pojawiło się bardzo ciekawe nowe nagranie w roli głównej Magomedem Kadyrowem, wujem Ramzana, który przebywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Moskwie.

Problemy z przeszczepem nerki u Kadyrowa

W ostatnich dniach zauważono, że wiele pojazdów z czeczeńskimi numerami tablic rejestracyjnych pojawiało się pod Centralnym Szpitalem Klinicznym w Moskwie. Wówczas analitycy podali, że może chodzić o problemy z Ramzanem. Tymczasem okazuje się, że na opublikowanym filmie, który miał obalić teorię o śmierci Ramzana, nieoczekiwanie tylko ją potwierdził.

Anton Heraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy dostrzegł, że na filmie występuje sobowtór Ramzana Kadyrowa. Porównał on dwa jego zdjęcia. I rzeczywiście klon ma nieco inny kształt nosa i mniej spuchniętą twarz od prawdziwego Ramzana, również od jego samego z ostatniego filmu z Groznego i wszystkich oficjalnych jego zdjęć opublikowanych w globalnej sieci.

Ramzan Kadyrow nie żyje?

Analitycy tłumaczą, że to nic nowego. Jeśli Ramzan Kadyrow rzeczywiście nie żyje, to właśnie w taki sposób próbowano by to ukryć przed obywatelami kraju i całym światem. Wykorzystanie sobowtóra jest idealnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Właśnie w ten sam sposób od wielu lat świetnie prosperuje sam Władimir Putin, który ma przynajmniej trzech swoich klonów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ramzan kadyrow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy