Czy da się odzyskać konto na Snapchacie? Tak, ale liczy się czas

Snapchat to jeden z najpopularniejszych komunikatorów, pozwalających na wysyłanie oraz odbieranie plików (zdjęć i filmów) między użytkownikami. Każdy ma indywidualne konto. Z wielu powodów może ono zostać zablokowane lub usunięte. Czy da się odzyskać usunięte konto na Snapchacie?

Czy da się odzyskać usunięte konto Snapchata?

Aplikacja Snapchat, chcąc chronić bezpieczeństwo swoich użytkowników, wymaga podawania danych pozwalających na weryfikację, czy dana osoba jest powiązana z kontem. Wielokrotne wpisanie niepoprawnych danych do logowania może spowodować zablokowanie konta.

Konieczność odzyskania konta może się także pojawić, jeśli użytkownik świadomie usunął konto, lecz stwierdził, że jednak chce kontynuować korzystanie z aplikacji.

Dobrą wiadomością jest to, że da się odzyskać usunięte konto Snapchata. Aby móc się nim jednak cieszyć na nowo, trzeba podjąć próbę odzyskania go w ciągu 30 dni od jego utracenia. Po tym terminie konto zostanie usunięte przez właścicieli aplikacji.

Reklama

Zanim użytkownik podejmie działania, mające na celu ponowną aktywację, powinien się upewnić czy konto, które ma być odzyskane, spełnia poniższe warunki:

  • Nie minęło 30 dni od usunięcia lub zablokowania konta. Ta zasada wynika z regulaminu korzystania z aplikacji.
  • Użytkownik zna nazwę swojego konta. Snapchat wymaga wpisania nazwy użytkownika. Nawet w przypadku podania adresu e-mail, przypisanego do konta, bez wskazania jego nazwy odzyskanie dostępu do aplikacji nie będzie możliwe.
  • Użytkownik zna hasło do konta. W momencie ponownej aktywacji konta Snapchat nie umożliwia zmiany poprzedniego hasła lub jego zresetowania. Zatem podanie hasła jest konieczne do odzyskania dostępu do konta.

Jeśli konto, które ma być odzyskane, spełnia powyższe warunki, wtedy Snapchat przywróci je do ponownego użytkowania.

Jak odzyskać swoje konto na Snapie bez maila?

Odzyskanie konta na Snapchacie jest możliwe, gdy użytkownik zna jego nazwę i hasło do niego. Oprócz tego potrzebny jest adres e-mail, podany przy rejestracji. Dzięki niemu Snapchat będzie mógł sprawdzić szczegóły konta oraz skontaktować się z użytkownikiem. 

Jeśli użytkownik chce odzyskać swoje konto na Snapie bez maila, to zostanie poinformowany przez aplikację o braku takiej możliwości.

Jak odzyskać swoje konto na Snapie bez numeru?

Do zweryfikowania autentyczności danych właściciela konta służy także jego unikalny numer. Użytkownik, który chce odzyskać swoje konto na Snapie bez numeru, może podać przypisany do niego adres e-mail.

Jeśli właściciel usuniętego konta na Snapie nie zna ani adresu e-mail, ani numeru konta, konieczny będzie kontakt z działem technicznym aplikacji. Można się z nim skontaktować w łatwy sposób, za pomocą przeglądarki internetowej - klikając "Skontaktuj się z nami", a następnie wypełniając stosowny formularz. 

Dział techniczny Snapchata odpowie na zgłoszenie w ciągu 3 dni.

Jak odzyskać konto na Snapie bez hasła?

Z pewnością niektórzy użytkownicy, który utracili dostęp do aplikacji, zastanawiają się: jak odzyskać konto na Snapie bez hasła? 

Komunikator niestety nie daje takiej możliwości bez podania hasła. Wynika to z faktu, że Snapchat nie pozwala ani zmienić, ani zresetować hasła w trakcie procedury odzyskiwania konta.

Użytkownik nieznający hasła do utraconego konta niestety nie będzie mógł podjąć żadnych czynności w aplikacji. Nie warto jednak tracić nadziei i próbować przypomnieć sobie hasło. Jednym z najlepszych sposobów jest sprawdzenie listy haseł zapisanych przez serwis Google. Być może witryna zapisała hasło w momencie uruchamiania Snapchata.

Ile trwa reaktywacja konta na Snapchacie?

Odzyskanie konta jest możliwe w ciągu 30 dni. Wystarczy zalogować się ponownie do aplikacji przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Ile trwa reaktywacja konta na Snapchacie? Jak można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Snapchata, reaktywacja konta trwa do 24 godzin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Snapchat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy