Jak sprawdzić stan konta w telefonie Plus, Orange, Play i T-Mobile?

Stan konta telefonu na kartę można sprawdzić na różne sposoby. Operatorzy udostępniają swoim klientom opcję wglądu z poziomu przeglądarki, aplikacji, a także po wpisaniu odpowiedniego kodu USSD w telefonie albo po wysłaniu SMS-a. Warto poznać te sposoby, żeby zawsze szybko i sprawnie sprawdzić aktualne saldo w telefonie sieci Plus, Orange, Play czy T-Mobile.

  • Każdy regularnie sprawdza stan konta swojego telefonu. Co ciekawe, sposobów na to jest mnóstwo. Warto je poznać, żeby mieć dostęp do swojego salda w każdym momencie.
  • Z pewnością każdy z użytkowników sieci Plus, Orange, Play i T-Mobile chciałby wiedzieć, jak sprawdzić stan konta w telefonie, żeby być zawsze na bieżąco. Oto praktyczne sposoby.

Jak doładować telefon na kartę?

Zacznijmy od tego, jak właściwie można doładować swoje konto. Operatorzy pozostawiają klientom kilka opcji. 

Reklama
  • Konto można doładować przez Internet z poziomu przeglądarki. 
  • W przypadku najpopularniejszych sieci opcja powiększenia salda jest też możliwa przy użyciu konta bankowego i wybrania opcji "doładuj telefon". 
  • Doładowanie można też kupić w kiosku lub sklepie i wprowadzić kod z karty doładowującej w telefonie, zgodnie z załączoną instrukcją.

Jak sprawdzić stan konta w telefonie Plus?

Sieć Plus wchodząca w skład Grupy Polsat Plus osiągnęła w ubiegłym roku przychody rzędu 3,3 mld złotych. Za tak znakomite wyniki odpowiadała wysoka jakość usług, którą doceniło aż 13 341 000 klientów. W jaki sposób można sprawdzić stan konta w telefonie Plus?

Klienci operatora mogą wysłać bezpłatnego SMS-a o treści "SALDO" na numer 80111. Inną opcją jest wpisanie kodu USSD tak, jakby wybierało się standardowo numer. Należy "zadzwonić" pod numer *100#. Następnie Plus wyśle informację o stanie konta. 

Inną opcją jest sprawdzenie salda na profilu klienta w aplikacji "Mój Plus".

Jak sprawdzić stan konta w telefonie Orange?

Żeby dowiedzieć się jaki jest stan konta w telefonie sieci Orange, można wysłać bezpłatnego SMS-a o treści "SPRAWDZ" pod numer 1220. 

Drugim sposobem jest wybranie kodu USSD *100# i naciśnięcie zielonej słuchawki. Klient może również zapoznać się ze stanem swojego konta za pośrednictwem strony internetowej operatora, logując się w aplikacji "Mój Orange".

Jak sprawdzić stan konta w telefonie Play?

Sieć Play ma również bardzo łatwe sposoby na sprawdzenie stanu konta w telefonie "na kartę".

Pierwszym jest wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści "SALDO" na numer 80115. 

Druga opcja to wybranie kodu USSD *111# i naciśnięcie przycisku wybierania. Natomiast chcąc skorzystać z aplikacji, należy zalogować się na swoje konto "Play24" i tam sprawdzić saldo.

Jak sprawdzić stan konta w telefonie T-Mobile?

Operator T-Mobile pozwala na sprawdzenie salda po wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści "SALDO" na numer 1240 lub wybrać kod USSD *121# i następnie nacisnąć przycisk wybierania. 

Można też sprawdzić saldo za pośrednictwem aplikacji "Mój T-Mobile".

Czytaj również: 

YouTube zbiera dane o nieletnich? Poważne zarzuty w stronę serwisu

Awaria Twittera. Duże problemy z aplikacją i tweetami

Największa demokracja świata najczęściej wyłącza internet. A wolność słowa?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Plus | Orange | T-Mobile
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy