Nowe telefony, zegarki, słuchawki. Czy Samsung Unpacked nas czymś zaskoczy?

Samsung Unpacked już jutro! Dowiedz się, gdzie obejrzeć wydarzenie i co możemy na nim zobaczyć.

Kiedy odbędzie się Samsung Unpacked 2022?

Samsung Unpacked odbędzie się już jutro, czyli 10 sierpnia 2022 roku. Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy, start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 15:00 polskiego czasu.

Samsung na swoim koncie na YouTube opublikował zwiastun wydarzenia.

Gdzie obejrzeć Samsung Unpacked?

Aby obejrzeć coroczny event, trzeba zarejestrować się na stronie Samsunga. Tam należy wypełnić bardzo krótki i prosty formularz, a następnie czekać na maila.

Reklama

Czego możemy się spodziewać na Samsung Unpacked 2022?

Już teraz pewnym jest, że mocną stroną sierpniowego wydarzenia będzie prezentacja nowych składanych smartfonów. Powinniśmy także ujrzeć nowe zegarki oraz słuchawki.

  • Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4

Niedawno w sieci pojawiły się wizualizacje smartfona Galaxy Z Flip 4, na których widzimy go w czterech kolorach. Możliwe, że urządzenie otrzyma wersję Bespoke, którą będzie można dostosowywać do swoich potrzeb i wyobrażeń.

W telefonie ma być zastosowana większa bateria, poprawie ulegnie też ładowanie. Spodziewana specyfikacja urządzenia to najnowszy procesor Qualcomm - Snapdragon 8+ 1 generacji, większy ekran zewnętrzny oraz dodatkowy wariant pamięci - nawet 512 GB. Powinien też mieć bardziej płaskie ramki od poprzednika oraz poprawioną jasność ekranu. Możliwe też, że zmaleje dość wyraźna aktualnie przerwa między dwiema częściami złożonego smartfona.

Jeśli zaś chodzi o Galaxy Z Fold 4, powinny zostać poprawione proporcje ekranów - stosunek boków ma wynosić 23:9. Telefon może też mieć wyższą maksymalną jasność ekranu. Tu również spodziewamy się najnowszego procesora Snapdragon 8+ 1 generacji. Możliwe, że dla użytkowników będzie dostępna opcja z 1 TB pamięci.

  • Galaxy Watch 5 oraz Watch 5 Pro

W przypadku zegarków zmian może być niewiele. W połowie lipca zostały opublikowane specyfikacje nadchodzących urządzeń.

Nie znajdziemy w nich już obrotowej części, zostanie zastąpiona cyfrowym odpowiednikiem. Zegarki mają mieć większy ekran od poprzedników. Do ich wyprodukowania powinny zostać wykorzystane materiały lepszej jakości. Istotna na pewno jest kwestia baterii, która zostanie zwiększona, oraz energooszczędnego procesora, jaki wpłynie na dłuższe działanie urządzenia.

  • Galaxy Buds Pro

Miałaby to być druga generacja słuchawek z serii Galaxy. Tu również nie spodziewamy się większych zmian - formuła się sprawdziła, możemy jednak oczekiwać chociaż drobnych poprawek. Powinniśmy zobaczyć powiększoną baterię i ulepszone oprogramowanie.

Relacja z wydarzenia

Samsung Unpacked 2022 odbędzie się już jutro, a redakcja Geekweeka postara się jak najszybciej opublikować materiał podsumowujący całe wydarzenie. Dajcie nam znać w komentarzach, jeśli czekacie na konkretne urządzenie, które ma mieć w tym roku premierę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Unpacked | Samsung Galaxy Watch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama