Apple pracuje nad powerbankiem wykorzystującym MagSafe

Jak wynika z raportu opublikowanego na łamach WCCFTech, wszystko wskazuje, że technologiczny gigant pracuje nad nowym powebankiem dla iPhone’ów.

Przecieki na to wskazujące odkryto w kodzie iOS 14.5 beta 2. Sugerują one, że Apple jest w trakcie opracowywania mobilnej ładowarki, opartej na MagSafe.

Technologia ta była do tej pory wykorzystywana w MacBookach podczas ich ładowania - końcówka ładowarki posiadała w sobie magnes, który szybko przyłączał się do odpowiedniego złącza. Podobne rozwiązanie znajdziemy także w iPhonie 12.

Otwiera to zupełnie nowe możliwości i może zwiększyć wyobraźnię twórców zajmujących się tworzeniem akcesoriów. W tym przypadku użytkownicy będą mogli dołączyć więcej niż jedno akcesorium na raz, tym samym zwiększając możliwości swojego urządzenia. Tyczy się to uchwytów samochodowych, klasycznych etui, a także wspomnianego powerbanka.

Reklama

Chociaż na obecną chwilę niewiele wiadomo na temat samego urządzenia, można śmiało przypuszczać, że będzie wyglądać podobnie do zaprezentowanych w ubiegłym roku produktów firmy Charge Fast. One również bazowały na wspomnianej w tekście technologii MagSafe. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy