BlackBerry zabezpieczy smartfony innych producentów

BlackBerry podpisało umowę o współpracę z firmą Bullitt Group. Dzięki temu firma będzie w stanie dostarczać rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa do urządzeń innych producentów. Do których smartfonów trafią poprawki?

Firma Bullitt Group dzięki współpracy z BlackBerry będzie mogła dostarczyć do swoich smartfonów specjalne certyfikaty ‘BlackBerry Secure", które będą informować użytkowników o bezpieczeństwie ich urządzeń. W ramy wspomnianej grupy wchodzą takie marki, jak CAT czy Land Rover. Pierwsza z wymienionych firm specjalizuje się w tworzeniu urządzeń mobilnych przeznaczonych dla osób, które poszukują wytrzymałych sprzętów. Marka sprzedaje swoje urządzenia w ponad 100 krajach na całym świecie, a dzięki współpracy z BlackBerry będzie miała ona kolejny powód, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo, kiedy nowe telefony od Bullitt Group zostaną wyposażone w odpowiednie certyfikaty oraz zabezpieczone przez BlackBerry. Można się jednak spodziewać, że stanie się to na przestrzeni najbliższych miesięcy. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy