Reklama

Disney Plus – ceny, dostępność i data premiery

Usługa Disney Plus to spore przedsięwzięcie, mogące namieszać na rynku usług streamingowych. Co o niej wiemy?

Mająca wystartować pod koniec tego roku platforma amerykańskiego giganta ma zaoferować dostęp do gigantycznej biblioteki filmów i programów telewizyjnych Disneya. Poza ogromną kolekcją zarówno współczesnych jak i klasycznych produkcji animowanych, Disney Plus ma zaoferować także dostęp do najnowszych dzieł spod znaku Marvela czy Star Wars.

Na niedawnej konferencji prasowej, reprezentacji Disneya udzielili najważniejszych informacji dotyczących startu, cen i rozwoju platformy. Dzięki temu wiemy, że usługa zadebiutuje w USA, Kanadzie i Holandii 12 listopada tego roku. Niedługo później bo 19 listopada z oferty Disney Plus skorzysta Australia i Nowa Zelandia. Na obecną chwilę nie wiadomo niestety nic na temat Polski innych państw.

Reklama

Początkowo usługa zostanie wyceniona na 6,99 dolarów miesięcznie lub 69,99 dolarów rocznie. Ma to stanowić sporą konkurencje dla Netfliksa, który niedawno podniósł ceny abonamentu. Wiadomo też, że w zależności od kraju ceny mają się delikatnie różnić.

Platforma umożliwi nam dostęp do filmów poprzez przeglądarkę internetową zarówno na komputerach, konsolach jak i urządzeniach mobilnych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney | Disney+ | streaming | wideo | marvel | Star Wars

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy