Reklama

Firefox upodobni się do Chrome?

Deweloperzy Mozilli pracujący nad nową wersją Firefoxa stworzyli już testową wersję przeglądarki, którą wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić sami. Nowy design, nazwany Australis, zawiera zaokrąglone karty, tak jak w Chrome.

Co prawda tylko aktywna karta wyróżnia się swoim zaokrągleniem, pozostałe wtapiają się w tło, jednak od razu widać, że w tym wypadku Mozilla postanowiła pobawić się najbardziej wyróżniającym się elementem graficznym przeglądarki Chrome.

Testowa wersja przeglądarki dostępna jest dla systemu operacyjnego Windows, jej główny deweloper, Jared Wein, liczy na szeroki odzew użytkowników. Nie wiadomo na razie kiedy ostatecznie pojawi się nowa wersja Firefoxa, ale wersję testową internauci mogą już pobrać na swoje komputery.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Firefox | chrome | Google | Mozilla | przeglądarka internetowa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy