Floating Smartphone - lewitujący telefon

Koncepty są nie fair. Myślimy sobie, że za taki sprzęt można zapłacić niemalże każde pieniądze. Niestety, na wizualizacjach i grafikach się kończy. Można popatrzeć, poczytać i pomarzyć. Szczególnie kiedy mamy do czynienia z czymś pokroju Floating Smartphone.

Za projekt odpowiadają In-Oh Yoo oraz Sun-woong Oh. Nie ogranicza się on tylko do samego wyglądu - ten akurat jest dość typowy. Panowie mieli jednak kilka naprawdę ciekawych pomysłów - wręcz kosmicznych. Takiego ładowania i wyświetlania powiadomień jeszcze nie widzieliście. Zacznijmy od tego, że telefon lewituje pomiędzy ramionami statywu. Dzieje się tak dzięki specjalnym wgłębieniom na górnej i dolnej powierzchni obudowy oraz magnesom umieszczonym w statywie. W takiej pozycji odbywa się ładowanie.

To jednak nie wszystko. Smartfon zaczyna wirować wokół własnej osi w kilku szczególnych sytuacjach: alarmu, odbierania wiadomości tekstowej i połączenia. Ruch wirowy sprawia, że powiadomienia widoczne są jako obraz 3D.

Autor konceptu słusznie zauważa, że szybkie obracanie może okazać się niepraktyczne. Czy komuś to przeszkadza? W końcu to tylko koncept.

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy